mitmichael napisał(a):

|
W poniedzialek ma zapasc decyzja - jezeli bedzie walkower to Legia u Siebie spokojnie bedzie mogła go odrobic - takie jest moje zdanie.
|
Tak - będzie mogła. Ale mimo wszystko zapowiada się w takim przypadku nerwówka (szczególnie jeśli szybko nie padnie bramka, a najlepiej dwie), niekoniecznie z happy endem. Osobiście, mimo że życzę Legii jak najgorzej, to uważam że uciekanie się do takich regulaminowych kruczków nie ma nic wspólnego z duchem gry. Jaki realny wpływ na wynik meczu miała zamiana Jędrzejczyk<->Rzeźniczak? Żaden.
Cytat:
|
Będą chcieli dla prestiżu finału na Narodowym ustawić by w finale grała Legia z Wisłą/Lechem, bo jeszcze nie awansowaliśmy, żeby piać z zachwytu.
|
Ta... już superpuchar pokazał, jak bardzo góra chce zobaczyć tego typu mecz na Narodowym...