
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście
Offline |
#11
|
|
Legia powinna dostac walkowera, bo wydaje mi się, że wpisanie gościa do podstawowej jedenastki, gdy siedzi On na ławie jest konkretnym wykroczeniem. Ale jak znam życie do Legii wszystko ujdzie na sucho.
Co do losowania to jest ono na stadionie Legii? Czyli będzie jak z losowaniem 1/4, które miało miejsce bodajże w siedzibie ITI i Legia wylosowała "najmocniejszego" przeciwnika, czyli Gryf. Teraz bedzie podobnie jak znam życie, czyli teoretycznie najsłabszy zespół dla stolicy. Nie róbcie jaj, że nasi piłkarze i Probierz to aż tacy frajerzy żeby nie wykorzystać 1-0 na wyjezdzie i rewanż u siebie. Myślę, że spokojnie awansują, PP jest priorytetem. ;] |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|