The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.03.2012, 23:50
Wracamy na stare śmieci, pogratulować.

Gdyby Cupiał zarządzał Telefoniką tak jak zarządza Wisła, to po dziś dzień, sprzedawałby kable na giełdzie w Balicach.
Co takiego się stało przez te ostatnie pół roku co uzasadniałoby wyrzucenie trenera, prezesa i dyrektora sportowego (nie oszukujmy się, Valckx też już poleciał)?

Ja już nawet nie mam siły tego komentować. Dziwi mnie tylko to, że jeszcze znajdują się naiwni, którym zwolnienie Basałaja wydaje się dobrym pomysłem.
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.03.2012, 00:06
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Cupiał zarządzał Telefoniką tak jak zarządza Wisła, to po dziś dzień, sprzedawałby kable na giełdzie w Balicach.
Przeciez Wisla zarzadza tak że juz od jakiegos czasu calkiem niezle na naiej zarabia... Co wlozyl to wyjal z zyskiem wiec skad takie argumenty u Ciebie? Fakt dla kibicow lipa ale jesli chodzi o strone biznesu to perfekt Gdyby tak zarzadzal Telefonika jak zarzadza Wisla to pewnie zyski by podwoil jak nie potroil
Ostatnio edytowane przez madziar : 14.03.2012 o godz. 00:10.
wislak2119
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 14.03.2012, 00:26
madziar napisał(a):Wyświetl post
Przeciez Wisla zarzadza tak że juz od jakiegos czasu calkiem niezle na naiej zarabia... Co wlozyl to wyjal z zyskiem wiec skad takie argumenty u Ciebie? Fakt dla kibicow lipa ale jesli chodzi o strone biznesu to perfekt Gdyby tak zarzadzal Telefonika jak zarzadza Wisla to pewnie zyski by podwoil jak nie potroil
To jest jakaś ukryta ironia, czy naprawdę tak uważasz? Jeśli wg Ciebie Cupiał zarabia na Wiśle, to znaczy, że czas iść spać. Wisła jest zadłużona strasznie, jak na polskie warunki, względem Telefoniki, więc takie pieprzenie, że to dla niego dobry biznes wywołuje śmiech

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:10.