The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 13.03.2012, 16:56
Panie Cupiał ..." ... MIALES CHAMIE ZLOTY ROG ..." zamiana Vlackxa na niechcianego nigdzie jakiegos przypadkowego pana Bednarza to juz nie tylko strzal w kolano - to kpina !!! brak jakiegokolwiek rozeznania w realiach pilkarskich - to brak profesjonalizmu ,zwykle dziadostwo i cynizm !!!! nie sadze ze to suwerenna decyzja Cupiala ...mam wrazenie ze to rola kogos lub kilku doradcow CUpiala ktorzy tylko chca sie dorwac do koryta !!! Mielismy prawedziwego Fachowca ( sam osobiscie przeciaralem oczy na wiadomosc ze facet o takiej renomie, doswiadczeniu, znjomosciach , wiedzy wogole dal sie skusic na nasza smieszna polska pilke ) - a Cupial zamienia go na kolesia ktorego Nikt nigdzie nie chcial zatrudnic .... goscia ktory oprocz jednego przeblysku - raczej szczescia w postaci Marcelo nic w swojej karierze menadzerskiej i dyrektorskiej nie osiagnal ... po prostu nie wierze - te kpiny juz przestaja byc smieszne- to juz nawet nie groteska - to TRAGEDIA I DRAMAT ....Panie Cupial - niedawny wislacki dobrodzieju - dzis wg. mnie raczej komorniku Wisly - jesli Pan tak lubi tragedie to proponuje kupic sobie Bagatele i tam owe dramaty i tragedie wystawiac ..... a do wszystkich przeciwnikow Stana : ... z DROBNYMI to sie idzie na zakupy do Biedronki anie do Pewexu .....albo kupuje przez nikogo juz nie chciany samochod z przekreconym licznikiem w komisie a nie od pierwszego wlasciciela ...celowo unikam slow ze z Salonu ..... bo na ten "salon" nigdy nie bedzie nas stac .... jak ktos juz wczesniej wspomnial - jeszcze bedziemy zalowac tej zamiany i wogole tak czestych zmian w klubowych strukturach .... szkoda tylko ze jedna z ofiar w tym wypadku jest Stan ( i mysle ze w lipcu to samo spotka Probierza na rzecz pana Smudy - choc nie widze w trenerze Probierzu jakiegos zbawcy i nadania jakiegos nowego blasku i stylu Wisle - ale to tylko moje prywatne zdanie ) a nie np. obecny klakier Cupiala piastujacy stolek ( koryto) Prezsa ...

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.