The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Michał Probierz jest w stanie jeszcze wycisnąć z Wisły coś pozytywnego?
Tak 98 28,00%
Nie 98 28,00%
Tu nawet Mourinho nie pomoże... 154 44,00%
Głosujących: 350. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 13.03.2012, 13:25
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak to słabą? Biton za 1,5 melona, Melikson który robi różnicę, Kirm uczestnik mistrzostw świata, Garguła Nunez Genkow. Oni wygrali z Twente i Odense. Nie przegrali ze Standardem dwa razy grając w 10.

Jeżeli uważasz że granie na aferę i oddawanie przeciwnikowi celowo piłki to jest sposób, w dodatku jedyny to nie pogadamy. Zrozum że jak oddasz piłkę lepszemu przeciwnikowi to ci strzeli bramkę? Co nam z pucharów jak dostaniemy w pałę w drugiej rundzie eliminacji. Tylko wstydu sobie narobimy.

Myślisz ze jak Probierz przyzwyczai piłkarzy do kopania do przodu to potem będą umieli trzymać piłkę choćby klepiąc od stopera do stopera? Nie bo nikt się do gry nie pokaże i gra będzie wyglądać jak kadry z Niemcami. Dramatyczna obrona i liczenie na szczęście, a jak mamy piłkę to wykop do przodu strata i znów dramatyczna obrona. Do tego prowadzi gra na aferę. Z frajerami można tak pograć ale ze średnio zorganizowaną drużyną tylko wp.....ol.
Słabą na potrzeby grania ataku pozycyjnego ostatnio mieliśmy piłkę praktycznie non stop przy nodze i nic z tego nie wynikało.

Biton Genkov - to są napastnicy do grania na aferę a nie z klepki
Melikson - sam ze sobą grać nie będzie zresztą już wszyscy go podwajają i po problemie
Iliev - ok do klepki ale kondycji brak
Garguła - gra na aferę 1 dobre podanie w meczu.

Widać że Ci piłkarze ograli Odense i Twente a obie drużyny grały do przodu nie murowały się
Ze Standardem nie przegraliśmy ale oni się murowali. I mało było sytuacji 100% albo chociaż bardzo groźnych.

Chodzi mi o to że wygrywamy mecze otwarte z lepszymi przeciwnikami ale jak mamy prowadzić grę to nam nie idzie.

Nie chodzi to o oddawanie piłki i obronę Częstochowy ale coś pomiędzy skrajną ofensywą(Moskal) ii defensywą(Maaskant)

Gdyby Korona zagrała bardziej do przodu pewni byśmy wygrali.

Teraz to przydał by nam się Sobolewski w formie: motywowanie reszty + mocne strzały z dystansu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:32.