
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#1
|
|
będą podane "w najbliższym czasie" jak podaje oficjalna strona, równocześnie rusza sprzedaż biletów na mecz z Legią
![]()
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#2
|
|
Paljic grał dobrze przed zmianą. Nie wiem jak w pierwszej połowie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline |
#3
|
|
Pajlic w meczu z amicą zostal przesunięty na środek pomocy i wrzucił w ciągu kilkunastu minut trzy piłki jakich Garguła w Wiśle jeszcze nie zagrał. Czasami takie eksperymenty moga się udać. W Wiśle potrzeba rozgrywającego mamy 2-3 kandydatów a żaden sie nie nadaje. Przypomne ,że Piszczek napastnik został najlepszym obrońca Bundesligi a grający kiedyś w Wiśle Świerczewski nie jako napastnik ale jako obrońca zadebiutował w kadrze.Bunoza lepiej grałby w środku pomocy niz na obronie bo gdyby go objechano to zostaje jeszcze linia obrony. Wisła ma nazwiska ale graczy nie za bardzo. Ciężkie zadanie przed Probierzem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#4
|
|
Dziwnie cicho o tym meczu zwazywszy na jego znaczenie w obecnej sytuacji Wisly. Zadnej konferencji, obszerniejszej zapowiedzi na stronie. Nie wiem czy do niektorych dociera, ze to moze byc jedyna szansa na gre w europejskich pucharach w przyszlym roku. A do sezonu bez nich nie mozna doprowadzic, bo to oznacza kolejny regres i ucieczke innych zespolow.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#5
|
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|