
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#11
|
|
NIEPOKOJĄCE TO ŻE ZAŁAPALI DUŻO KARTEK:
Na dzień dzisiejszy sytuacja z kartkami wyglada tak:(razem z meczem z Lechią): Pareiko- 2 kartki Jovanovic-2 kartki Lamey- 1 kartka Chavez-1 kartka Bunoza- 2 kartki Jaliens- 3 kartki Czekaj- 3 kartki Paljic- 3 kartki Diaz- 3 kartki Wilk- 6 kartek(ma 7 ale z polonią sie nie liczy) Garguła-1 kartka Nunez-4 kartki(pauzował już) Kirm- 0 kartek Iliev- 3 kartki Melikson-0 kartek Jirsak-4 kartki(pauzował już) Biton-0 kartek Genkov-1 kartka Żeby tylko w meczu z Bełchatowem nie trzeba było brać obrońców z MESY. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|