
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Michał Probierz jest w stanie jeszcze wycisnąć z Wisły coś pozytywnego? | |||
| Tak |
|
98 | 28,00% |
| Nie |
|
98 | 28,00% |
| Tu nawet Mourinho nie pomoże... |
|
154 | 44,00% |
| Głosujących: 350. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie
Offline |
#11
|
|
Niektórzy tutaj twierdzą, że Probierz nie nadaje się do Wisły, bo wcześniej nie pracował w czołowym polskim klubie. Dla przypomnienia:
Maciej Skorża przed przyjściem do Wisły trenował Amikę Wronki (ta prawdziwa, wroniecka), nawet doszedł do fazy grupowej pucharu UEFA, tyle że Amica dostawała tam porządne baty. Michał Probierz trenował Polonię Bytom i Widzew Łódź, cel - utrzymanie się w lidze - cel osiągnięty Potem Skorża i Probierz trafili do ligowych średniaków - Groclinu i Jagiellonii. Obydwaj zdobyli PP, Skorża Puchar Ekstraklasy, a Probierz Superpuchar Polski. Obydwaj zlekceważyli swoich przeciwników w pierwszej fazie rozgrywek europejskich - odpowiednio Levadia i Irtysz Pawłodar, uznając te mecze jako część przygotowań do sezonu, ale potrafili sprawić niespodzianki in plus - pogrom Beitaru i walka do końca z Arisem, prowadząc w Salonikach. Skorża i Probierz trafili do Wisły by odbudować drużynę po nieudanych występach i wyciągnąć Wisłę z kryzysu. W przypadku Maciusia skończyło się to MP, jak będzie z Probierzem ? ![]() "Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać, bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać" |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|