Cytat:
Co Wy na to
Smuda
Będzie pan szkoleniowcem kadry po ME?
- Ech, najgorsze pytanie. Mam kontrakt do Euro, ale już wiem, co będę robił później. Nawet, gdybyśmy zagrali w finale. Po zakończeniu turnieju najpierw solidne wakacje, a później... Dowiecie się w lipcu.
W kadrze nie jest pan jednak w swoim żywiole, jakim pozostaje chyba praca w klubie.
- I nad tym najbardziej boleję. Brakuje mi treningów. Porzucił pan marzenia o pracy w Bundeslidze?
|
Czytałem przed chwilą to samo. Obym mylnie kojarzył fakty, a nasz prezes nie okazał się idiotą.