The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.02.2012, 10:55
Pytanie zasadnicze - oszczędzamy najlepszych piłkarzy czy zgrywamy pierwszy skład ?

jak dla mnie , patrząc na to ze gramy co 3 dni , trzeba zastosować rotację , nawet i 5-6 piłkarzy w poszczególnych spotkaniach .

skład na Lubin : Pareiko - Lamey , Jaliens ,Czekaj , Paljic - Wilk , Nunez - Kirm , Garguła , Melikson , Biton

zakładam że w rawanżu ze Standardem najlepiej postawic na pare stoperów Chavez - Bunoza . Jaliens owszem , przyda nam się jeszcze , ale nie w rywalizacji z tak silnymi napastnikam. Poza tym oszczędzałbym Ilieva ( ze Standardem koniecznie od 1 minuty! ) oraz Genkova . Skład z Bitonem na czele powinien sobie poradzic z Lubinianami . Można też pomyslec o wpuszczeniu Meliksona po przerwie , jako ze w polskiej lidze , słabsze zespoły i tak mu przykleją dwa plastry , będą kosić i Maon nie bdzie mógł nic wnieść do gry .

Obstawiam 0-2 po ciężkiej walce .
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.02.2012, 13:04
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pytanie zasadnicze - oszczędzamy najlepszych piłkarzy czy zgrywamy pierwszy skład ?
Oczywiście, że najmocniejszy skład. MP jest realne tylko trzeba wystartować tak jak w tamtym sezonie na wiosne. Mocno od początku. Mam nadzieje, że jak nawet nie zdobędziemy MP to po sezonie będę mógł śmiało powiedzieć, że nic już więcej nie dało się zrobić.

A Biton? Coraz częściej się zastanawiam i zapewne nie tylko ja czy jest na co wydawać te 1,6mln euro. Genkow wczoraj zagrał jeden z najlepszych swoich meczów w Wiśle. Biegał, walczył, nawet dryblował i na dodatek strzelił ważną bramkę, więc dla mnie sprawa jest jasna jeżeli chodzi o pozycje napastnika.

A tak w ogóle to na taki Lubin to my powinniśmy wychodzić z dwoma napastnikami.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:11.