The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.02.2012, 11:54
Ja tak troszkę z innej beczki, ale coś ciekawego. Właśnie zajrzałem sobie na pierwszą strone tego tematu, drugą i trzecią też. Jeśli ktoś jest ciekaw jak działa w Polsce manipulacja mediów, niech sobie spojrzy. Wielu chłopaków na forum jak pelikany łykało wszystko co mówiono wówczas w TV. Niedorzeczności , które nie zostały NALEŻYCIE sprostowane i nigdy za nie nie PRZEPROSZONO. 4 lądowania, brak znajomości angielskiego," jak nie wyląduje to nas zabije" i tak dalej. W Polsce nieważne czy mówi się prawdę, ważne aby sie mówiło. Ludziom zapadły w pamięć wszelkie plotki na temat Kaczyńskich, wszelkie spekulacje na temat katastrofy. Nieistotne ,że to brednie i po pewnym czasie po cichu się powie ,że to jednak nie prawda- ważne aby był szok,czerwony pasek z wiadomościami, aby zapadło głęboko w psychice - kto jest zły. A ,że potem okaże się ,że to bzdura? Pff...
Ile śmiechu teraz wywołuje u mnie tekst w stylu "Jak dowiedziało sie TVN24" , " Nieoficjalnie nam wiadomo "
," Jak ustalił nasz reporter" - czyli mówiąc wprost - pospekulujemy ,a później się sprostuje.

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:22.