
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#1
|
1. Przydupasy premiera usuwały negatywne komentarze z fb RM i blokowali ich autorów. 2. Na pytania dziennikarzy podano nieprawdziwą przyczynę oraz liczbę usuniętych postów. 3. Premier potwierdził to, dając się złapać w pułapkę zastawioną przez dziennikarzy - dane były w cache-u i zostały sprawdzone przez organizację monitorującą portale społecznościowe. 4. Użytkownicy fb się w....ili, ponieważ zostali potraktowani jak idioci i publicznie przedstawieni jako banda chamów. Musisz zrozumieć, że niektórzy ludzie się szanują i nie lubią, gdy reprezentujący ich polityk ordynarnie kłamie, przy okazji jeszcze oczerniając. Tego się nie da wytłumaczyć, bo kręgosłup - choćby szczątkowy i w zaniku - ma się albo nie. Przyjmij to na wiarę - są tacy ludzie. Niniejszym podtrzymuję wszystko co napisałem na temat intelektu elektoratu PO, pysio mi świadkiem ![]() Dobrze chociaż, że część z nich od czasu do czasu jeszcze reaguje, gdy ordynarnie pluje się im w twarz. Najsmutniejszy widok, to gdy ktoś próbuje takich zachowań bronić: "no bo nieprawda że napluł, a jeżeli nawet, to przecież ślina jest dobra na cerę, więc miał pewnie jak najlepsze intencje". Syndrom sztokholmski? P.S. A jeśli faktycznie chcesz mieć do kogoś pretensje, to do dziennikarzy RMF-u. To oni zastawili na premiera pułapkę, a on przecież nie mógł być przygotowany na to, że ktoś go z jego własnych słów rozliczy. Jak oni mogli?!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.01.2012 o godz. 02:07.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|