The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.01.2012, 09:07
SV_ napisał(a):Wyświetl post
Pełno gnojków, pełno pedalstwa, brudasów. Ogólnie masa lewactwa i "wykształconej młodzieży PO". A ten organizator co to kończył manifestacje pod barbakanem to miał chociaż 18 lat?

"WRACAMY DO INTERNETU!!!"
<ja.......e>

Barwy ŚWL widoczne.

Ale JKM nie widziałem. Pedalstwu i lewactwu się jego obecność nie podobała?

Ogólnie podsumowując: z takim zapleczem jak dziś to oni chuja zrobią jakby przyszło co do czego.

P.S. Paru debili też sie znalazło. Np. 15 typa biegnących ulica równoległa do pochodu(Grockiej) i krzyczących bez opamiętania "jebać rząd, jebać rząd, jebać rząd"
1) Organizator ma znacznie więcej niż 18 lat,
2) Uwierz mi, że jego poglądy polityczne oraz pole działań daaaaleko odbiegają od lewackich idei,
3) Co do JKM, to była umowa że dostanie trzy minuty na przemówienie niejako w ramach podziękowań dla NP za pomoc przy organizacji marszu - użyczyli swojego nagłośnienia a wielu młodych z NP działało w kamizelkach jako wolontariusze, JKM wygwizdały panienki z ruchu anarchistycznego i pajace z flagami piratów, mimo wszystko należy przyznać, że większość przyjęła przemowę JKM z aplauzem i oklaskami,
4) Podzielam opinię, że ten przekrój społeczny z dnia wczorajszego to jedyne co jest stanie zrobić to troszkę pokrzyczeć. Na jakikolwiek aktywny opór wobec działań władzy nie ma co liczyć, gdy w kupie 15 tys. ludzi jakąś połowę stanowią jeszcze osoby przed mutacją, dziewczynki co piszczą jakby Biebera zobaczyły, rasta, pedały, ulizane studenty itp.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:45.