
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 05.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Moskal o swojej Wiśle
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...370,1,727.html Inne budujące chwile w zawodzie? Kazimierz Moskal: Pamiętam jesienny mecz z Górnikiem Zabrze. W Krakowie przegraliśmy 0:1. Obejrzałem potem spotkanie na wideo i miałem wrażenie, że zagraliśmy dobry mecz, jeśli chodzi o utrzymanie się przy piłce, ruch bez niej, chęci do gry. Zgodzę się, nie stwarzaliśmy sobie sytuacji i popełniliśmy fatalne błędy przy stracie gola, ale dostrzegłem wtedy fragmenty, w których widziałem Wisłę taką, jaką ja sobie wyobrażam. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|