
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: CK London
Offline |
#1
|
|
ja mysle, ze oni wszyscy instynktownie wiedza, ze to jest pomysl, jak wziac ludzi za pyski i im sie to podoba. ale PiS w tej sytuacji moze sie odroznic od tej wstretnej PO i ugrac cos dla siebie. zreszta, to tak naprawde dalej jest POPiS, jedna banda. a Wy jak te muchy na lep: bo sie skrzydlo o zdzblo trawy urwalo, bo TVN klamie, bo Wyborcza chujowa, bo Rydzyk oszolom, bo Rywin, bo se cycki doprawil...
a boja sie swobodnego przeplywu informacji, myslenia, spoleczenstwa obywatelskiego i chca to ukatrupic jak sie jeszcze da. zreszta wystarczy popatrzec na to, jak glosowali w PE przedstawiciele z roznych krajow: numer kraj procent glosow przeciwko 1 Finlandia 69% 2 Cypr 67% 3 Estonia 67% 4 Dania 62% 5 Malta 60% 6 Słowenia 57% 7 Czechy 55% 8 Austria 53% 9 Bułgaria 53% 10 Francja 53% 11 Niemcy 52% 12 Belgia 50% 13 Irlandia 50% 14 Litwa 50% 15 Luksemburg 50% 16 Holandia 48% 17 Hiszpania 48% 18 Słowacja 46% 19 Grecja 45% 20 Rumunia 45% 21 Szwecja 44% 22 Litwa 42% 23 Włochy 33% 24 Portugalia 27% 25 Wielka Brytania 21% 26 Polska 14% 27 Węgry 0% wiecej- lepiej . fajnie wyszly Wegry, prawda? no to macie Budapeszt w Warszawie, ....a![]()
Polskie litery zjadl serwer w pracy.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|