
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#11
|
|
O to mi wlasnie chodzilo. Wczesniej nie bylo nawet mozliwosci na takich graczy. My moglismy co najwyzej sciagac bylych pilkarzy (Borowka i spolka). Teraz jednak jest mozliwosc sciaganie graczy z fajnym CV ktorzy jeszcze graja. I powtorze sie, Jaliens tez cos tam gral (8 meczow w rundzie jesiennej 2010/2011). A to ze nie wyszlo... tak bywa. Real kupil Kake za 50 mln euro, i mu nie wyszlo. Pomylki sie zdarzaja w futbolu zawsze i wszedzie.
Inna sprawa ze na sciaganiu takich graczy najwiecej moze skorzystac... Legia. To nie tylko poziom sportowy. To takze wieksze stymulka dal mlodych. Taki np. Ljuboja to jest pewien poziom techniczny, ktorego u nas w lidze nie widac. Taki Wolski moze sie duzo nauczyc od Ljuboji. A u nas? Kto by sie mial czegos nauczyc? Jak my mlodziezy zdolnej nie mamy... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|