
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#11
|
|
:/ ok.
- Xbox- - łatwy w przerobieniu, tańsze gry, kinnect (+) - płatny abonament za możliwość grania online, bany za granie na przerobionej konsoli (nie możesz wtedy w ogóle łączyć się z Xbox live). (-) -PS3- - zdecydowanie nowsza, granie online za free. (+) - bo ja wiem? ciężka w przeróbce, move jest słabszy w odczytywaniu ruchów w porównaniu do Kinnecta, brak na niej Left 4 Dead Konsole są bardzo podobne do siebie. Więc teraz (wcześniej też awaryjność była ważnym argumentem, ale teraz zarówno Xbox jak i PS3 pozbyli się swoich "koszmarków"). jedynymi pytaniami na które sobie musisz odpowiedzieć, są : czy chcesz grać online za free czy płacić? czy chcesz przerabiać konsole (ban Ci nie straszny) czy nie?
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 14.01.2012 o godz. 10:22.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|