
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
|
Pamiętajmy, że Kaziu lubi rotację, więc nie byłaby to z pewnością jakaś żelazna jedenastka. Co do wyborów, w większości się zgadzam. Nawet z Genkowem zamiast Bitona. Od zawsze uważam, że Bułgar więcej daje drużynie. Dwa najlepsze, ostatnie, mecze w grupie zagraliśmy właśnie z nim na szpicy. Chociaż Biton też jest bardzo przydatny, potrafi ukąsić w ważnym momencie i jest tutaj równorzędnym rywalem, a o miejsce w składzie powinna być ciągła rywalizacja. Kontrowersje wzbudza środek obrony. Nie tyle jakość zawodników, co brak kogoś bardziej doświadczonego. Chavez + jeden z dwójki Czekaj/Bunoza to jak na mój gust optymalne zestawienie na wiosnę. Środek pomocy Sobol+Wilk to na najlepszych rywali dobre wyjście, ale już na słabsze zespoły inaczej bym to zestawił.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 31.12.2011 o godz. 14:20.
![]()
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas, Że na drzewach zamiast liści Będą wisieć komuniści! UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|