
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2010
Offline |
#10
|
|
Nie, pisalem ala, to bylo pierwsze cos takiego w TME wiec i posiadalo choroby wieku dzieciecego ale juz np to(przyklad zza oceanu) ja wiem ze to taki cyrk ale kibicowi przychodzacemu tylko dla rozrywki spodobac sie moze:
http://www.youtube.com/watch?v=oNU7z9n32-E&feature=fvst zdecydowanie trudniej wykonac na otwartym obiekcie ale telebim mamy hehehe P.S albo to zamiast byków smoki )))http://www.youtube.com/watch?v=8oJw_...eature=related Powód: link
Ostatnio edytowane przez borys : 29.12.2011 o godz. 14:25.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|