
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#1
|
|
to czego bym sobie życzył w zasadzie zostało już wyszczególnione w powyższym artykule (mniej więcej) - osobiście z rzeczy "na teraz" bardzo bym się ucieszył z powrotu tekturowych potwierdzeń kupna karnetu, nie ukrywam że żałuje, że już ich nie ma (a taka kolekcja to nie raz impuls do powspominania, poopowiadania rodzinie, młodym
) Pewnie koszt czegoś takiego nie byłby duży (a nawet mogliby doliczyć powiedzmy 2 zł do karnetu dla tych którzy chcieliby "tekturową wersję"), ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że będzie ich obchodzić Nasze zdanie w takiej bzdurze. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|