The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 29.12.2011, 13:44
No to siu:

Przede wszystkim, ciaglosc i stabilnosc. W kazdej sprawie.

Marketing:
-sklep
-muzeum (wogole historia Wisly od najprostrzych spraw patrz. koszulki legend - na modle NBA pod dachem i nie tak obciachowo jak tera, po cos na ksztalt "dni pamieci" zwlaszca dla najmlodszych)
- oprawa meczy (ta organizowana przez klub na - na modle Slaska)

Bilety:
- tu juz ruszono z cieciem cen (kibicow trzeba sobie takze wychowac - "uzaleznic") akcja na dluzej niz pol rundy.

Sponsor:
- jak rozumiem Cupial placi tak czy inaczej, wiec kazdy dodatkowy dobroczynca bedzie in plus i nie ma co wybrzydzac czy czekac na LM (Juz jestesmy dosc daleko w LE - medialnosc jest, te wszystkie artykoly Wisla najbardziej medialna... i co z tego skoro jest to nie wykorzystane).

Wplywy z dnia meczu:
- stadion powinien wrecz atakowac mozliwosciami kupna pamiatek i cateringiem (jak ktos ma dziecko wie o co chodzi, im wiecej pokus i mozliwosci ich kupienia tym wieksza sprzedaz).

Szkolenie i zaplecze szkoleniowe:
- wiecej niz 1 boisko bedzie juz wkrotce i tak obowiazkiem, wiec czas najwyzszy rozejrzec sie za czyms bo to ostatni gwizdek
- szkolenie mlodziezy - szkolka akademia whatever, na tych nowych boiskach ale z trenerami z zagranicy (patrz. Legia)

Transfery
-Staly budzet wyrazony procentowo od sprzedazy+wplywow(np. gra w LM,LE) a nie co laska, reinwestowanie pieniedzy i stworzenie kola zamachowego do rozwoju finansowo sportowego.

Skauting
- narazie jest on w najlepszym wypadku pol profesjonalny bo podstawa jest "notes" Stana i kilku pol etatowych skautow i bylych zawodnikow. Liczac sily na zamiary trzeba wybrac ligi gdzie stac nas na pilkarzy i pensje i poslac tam ludzi. Jesli wypali choc jeden diamencik ta dzialanosc zwroci sie z nawiazka a dlugi czas w przod.
- nizsze ligi w Polsce i mlodzi zawodnicy niby najblizej a najbardziej lezy a tymczasem jak juz sie trafi nawet sredni kopacz to mozna go opchnac nawet w kraju za porzadne pieniadze.

Do najwyzszego:
- niemozliwe ale napisze: trzeba ruszyc dupe pogadac z innymi wlascicielami w sprawie zwolnien podatkowych - jak to sie stalo w Turcji, i uregulowania rynku transferowego w E-klasie - czyli nie 2 gole 2 dobre podania = 1 mln. EUR.

Wiekszosc mozliwa do osiagniecia, czesc w dluzszej, czesc w krotszej perspektywie. Wszystko zaley od kasy i tu wracamy do 1 zdania stabilny budzet i zarzadzanie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15.