
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2010
Offline |
#7
|
|
No to siu:
Przede wszystkim, ciaglosc i stabilnosc. W kazdej sprawie. Marketing: -sklep -muzeum (wogole historia Wisly od najprostrzych spraw patrz. koszulki legend - na modle NBA pod dachem i nie tak obciachowo jak tera, po cos na ksztalt "dni pamieci" zwlaszca dla najmlodszych) - oprawa meczy (ta organizowana przez klub na - na modle Slaska) Bilety: - tu juz ruszono z cieciem cen (kibicow trzeba sobie takze wychowac - "uzaleznic") akcja na dluzej niz pol rundy. Sponsor: - jak rozumiem Cupial placi tak czy inaczej, wiec kazdy dodatkowy dobroczynca bedzie in plus i nie ma co wybrzydzac czy czekac na LM (Juz jestesmy dosc daleko w LE - medialnosc jest, te wszystkie artykoly Wisla najbardziej medialna... i co z tego skoro jest to nie wykorzystane). Wplywy z dnia meczu: - stadion powinien wrecz atakowac mozliwosciami kupna pamiatek i cateringiem (jak ktos ma dziecko wie o co chodzi, im wiecej pokus i mozliwosci ich kupienia tym wieksza sprzedaz). Szkolenie i zaplecze szkoleniowe: - wiecej niz 1 boisko bedzie juz wkrotce i tak obowiazkiem, wiec czas najwyzszy rozejrzec sie za czyms bo to ostatni gwizdek - szkolenie mlodziezy - szkolka akademia whatever, na tych nowych boiskach ale z trenerami z zagranicy (patrz. Legia) Transfery -Staly budzet wyrazony procentowo od sprzedazy+wplywow(np. gra w LM,LE) a nie co laska, reinwestowanie pieniedzy i stworzenie kola zamachowego do rozwoju finansowo sportowego. Skauting - narazie jest on w najlepszym wypadku pol profesjonalny bo podstawa jest "notes" Stana i kilku pol etatowych skautow i bylych zawodnikow. Liczac sily na zamiary trzeba wybrac ligi gdzie stac nas na pilkarzy i pensje i poslac tam ludzi. Jesli wypali choc jeden diamencik ta dzialanosc zwroci sie z nawiazka a dlugi czas w przod. - nizsze ligi w Polsce i mlodzi zawodnicy niby najblizej a najbardziej lezy a tymczasem jak juz sie trafi nawet sredni kopacz to mozna go opchnac nawet w kraju za porzadne pieniadze. Do najwyzszego: - niemozliwe ale napisze: trzeba ruszyc dupe pogadac z innymi wlascicielami w sprawie zwolnien podatkowych - jak to sie stalo w Turcji, i uregulowania rynku transferowego w E-klasie - czyli nie 2 gole 2 dobre podania = 1 mln. EUR. Wiekszosc mozliwa do osiagniecia, czesc w dluzszej, czesc w krotszej perspektywie. Wszystko zaley od kasy i tu wracamy do 1 zdania stabilny budzet i zarzadzanie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|