
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#1
|
|
PSV 16 pkt
Legia 9 pkt Hapoel 7 pkt Rapid 3 pkt Podobno grupa w której było 2 dominatorów i 2 chłopców do bicia. Legia miała 2 rywali na swoim poziomie, dobry rozkład jazdy i wykorzystała swoją szansę. My dostaliśmy rywala z tej samej półki i 2 teoretycznie poza naszym zasięgiem. Nie ma się co licytować, czyj awans był efektowniejszy, albo mniej lub bardziej fartowny. Każdy wie jak było.. My mieliśmy nieco farta w końcowej fazie grupowej rywalizacji, bo nie wszystko zależało tylko od nas. Legia miała tego farta wcześniej, bo przy losowaniu grup. Teraz liczę na to, że los przydzieli nam Anderlecht, w następnej Lazio, bo z nim też mamy rachunki do wyrównania, później coś łatwego, na co mamy patent np. Schalke 1-4, a dalej to już mnie specjalnie nie interesuje, mogą być te Manczestery. Legii życzę również Schalke, ale już w 1/16, no bo ile można? ![]()
Mały motywator - http://i40.tinypic.com/28lxdlv.jpg
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|