The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7471
Stary 14.12.2011, 12:18
Nie wiem dlaczego nie wprowadzą czegoś na wzór sprzedaży biletów jaka miała miejsce w sezonie 2007/2008 w w kioskach kolportera. Każdy kupił bilet na parę dni przed meczem, było kilka kompletów, najpierw po 15, potem po 21 koła ludzi. Oczywiście pomijam fakt, że wtedy graliśmy piłkę zarówno efektowną jak i efektywną. Chodzi mi jedynie o sposób sprzedaży, który się sprawdził.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7472
Stary 14.12.2011, 12:21
koniak napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem dlaczego nie wprowadzą czegoś na wzór sprzedaży biletów jaka miała miejsce w sezonie 2007/2008 w w kioskach kolportera. Każdy kupił bilet na parę dni przed meczem, było kilka kompletów, najpierw po 15, potem po 21 koła ludzi. Oczywiście pomijam fakt, że wtedy graliśmy piłkę zarówno efektowną jak i efektywną. Chodzi mi jedynie o sposób sprzedaży, który się sprawdził.
Zapomniales, ze musza wprowadzic bilet z TWOIMI danymi do systemu
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7473
Stary 14.12.2011, 12:40
Fakt. Morał z tego taki,że identyfikacja kibiców, która miała nieść za sobą większe bezpieczeństwo i frekwencję uzyskuje odwrotny efekt. Modern futbol nas zniszczy...
Odpowiedz cytując
HatefulRespect
Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7474
Stary 14.12.2011, 13:07
Informacja od pana z okienka, stan na 12:30, poszlo 11.000. Mamy niespojne dane.
Tak czy owak, pod kasami kompletne pustki.
Zalosc. O dziale marketingu Wisły Kraków mozna by bylo napisac cale przesmiewcze, opasłe tomisko.
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7475
Stary 14.12.2011, 13:11
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
To nie jest zadna promocja - wlasnie w takiej cenie powinny byc bilety, a to, ze dzisiaj nie bedzie wiecej osob to wypadkowa paru rzeczy takich jak: mecz bez stawki, srodek tygodnia i mecz konczacy sie bardzo pozno, fatalny sposob dystrybucji biletow etc.
chłopie jaki mecz bez stawki? czy Ty nie potrafisz odróżnić meczu o pietruszke od meczu o awans?
Klub zrobił promocje a wy wyszukujecie kolejnych argumentow na Odense problemem były ceny i płacze jak to drogo basałaja pogieło gdyby ceny były normalne to byloby po 25 tys na LE, a teraz śmieszne podajesz argumenty, na Litex i APOEL dystrybucja biletów byla identyczna mecz też był w środku tygodnia i tylko pare minut wcześniej.Nie chce się dupy ruszać wielu bo drużyna gra kiepsko i jest to tylko LE dla wielu...ale za rok docenicie LE jak przyjdzie nam w eliminacjach grać.
30 kwietnia 2012 dzień pamiętny Wisła spuszcza pejsy,Melikson pogrąża rodaków uszczęśliwiając Wiślaków.
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7476
Stary 14.12.2011, 13:31
HatefulRespect napisał(a):Wyświetl post
Informacja od pana z okienka, stan na 12:30, poszlo 11.000. Mamy niespojne dane.
Tak czy owak, pod kasami kompletne pustki.
Zalosc. O dziale marketingu Wisły Kraków mozna by bylo napisac cale przesmiewcze, opasłe tomisko.
Po co kupować bilet na kilka godzin przed meczem,jeśli spokojnie można to zrobić na 2 godziny przed meczem.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7477
Stary 14.12.2011, 14:18
czyli niemal pewne jest ze peknie dzisiaj 20 tysi
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7478
Stary 14.12.2011, 14:20
Romuald napisał(a):Wyświetl post
chłopie jaki mecz bez stawki? czy Ty nie potrafisz odróżnić meczu o pietruszke od meczu o awans?
Klub zrobił promocje a wy wyszukujecie kolejnych argumentow na Odense problemem były ceny i płacze jak to drogo basałaja pogieło gdyby ceny były normalne to byloby po 25 tys na LE, a teraz śmieszne podajesz argumenty, na Litex i APOEL dystrybucja biletów byla identyczna mecz też był w środku tygodnia i tylko pare minut wcześniej.Nie chce się dupy ruszać wielu bo drużyna gra kiepsko i jest to tylko LE dla wielu...ale za rok docenicie LE jak przyjdzie nam w eliminacjach grać.
Promocja jaką zrobił klub wyglądała tak:
Wisła-Lechia 0-1
Wisła-Podbeskidzie 0-1
Wisła-Górnik 0-1
Wisła-Polonia 0-1
Cracovia-Wisła 1-0

I to jest najważniejsza przyczyna niskiej frekwencji. Nie mamy 30 tys. fanatyków i w najbliższym czasie mieć nie będziemy. To że przyjdę ja, przyjdziesz ty, przyjdą inni nam podobni nie ma znaczenia. Bo my będziemy tu niezależnie od wyników i innych pierdół.

Ale przeciętnego widza przyciąga przede wszystkim dobra gra i zwycięstwa. Gdybyśmy mieli taki stadion w erze pierwszego Smudy i Kasperczaka to podejrzewam, że samych karnetów by poszło koło 20tys. a komplety byłyby regularnie.

Obecnie jest jak jest a swoje dokłada tu także to o czym wielokrotnie mówiliśmy - fatalna promocja i jeszcze gorsza organizacja sprzedaży. Ciekawe jakie były wyniki sensacyjnej ankiety o sprzedaży internetowej? Czy marketingowe mózgi już zdążyły przetrawić zgromadzone dane?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7479
Stary 14.12.2011, 15:12
Była drużyna nie było stadionu ,jest stadion nie ma drużyny. Dobrze, że my jesteśmy cały czas!
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7480
Stary 14.12.2011, 15:39
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Promocja jaką zrobił klub wyglądała tak:
Wisła-Lechia 0-1
Wisła-Podbeskidzie 0-1
Wisła-Górnik 0-1
Wisła-Polonia 0-1
Cracovia-Wisła 1-0

I to jest najważniejsza przyczyna niskiej frekwencji. Nie mamy 30 tys. fanatyków i w najbliższym czasie mieć nie będziemy. To że przyjdę ja, przyjdziesz ty, przyjdą inni nam podobni nie ma znaczenia. Bo my będziemy tu niezależnie od wyników i innych pierdół.

Ale przeciętnego widza przyciąga przede wszystkim dobra gra i zwycięstwa. Gdybyśmy mieli taki stadion w erze pierwszego Smudy i Kasperczaka to podejrzewam, że samych karnetów by poszło koło 20tys. a komplety byłyby regularnie.

Obecnie jest jak jest a swoje dokłada tu także to o czym wielokrotnie mówiliśmy - fatalna promocja i jeszcze gorsza organizacja sprzedaży. Ciekawe jakie były wyniki sensacyjnej ankiety o sprzedaży internetowej? Czy marketingowe mózgi już zdążyły przetrawić zgromadzone dane?
Jest nas ok 15 tyś - to dobrze rokuje
Ale myślenie macie chujowe... w lidze jest 16 zespołów i każdy zespół jakieś miejsce zajmie czy niskie czy wysokie... co mają powiedzieć ci co mają miejsce niskie? Ktos musi być najlepszy, dobry średni słaby i najsłabszy. Poprostu kibiców jest mało i trzeba wychowywać a nie ściągać jakiś pokemonów na stadiony, bo to nie ma sensu! To liczenie na to, że Wisła całą wieczność bedzie okuppować 1 miejsce w tabeli... Tak nie można myśleć!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7481
Stary 14.12.2011, 16:32
Ja sobie dzisiaj podjechałem koło 12.00 i bez najmniejszych problemów bilet kupiony, chociaż miałem obawy, że natknę się na kilkudziesięcioosobową grupę czekających. Zapewne dramat zacznie się pod kasami od 18-19, kiedy zjadą się wszyscy na ostatnią chwilę i połowa z nich wejdzie po pierwszej części meczu..
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7482
Stary 14.12.2011, 16:36
22 tysiące i tyle
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7483
Stary 14.12.2011, 17:16
Na moim przykładzie pojawia się przykład po co jest zakup przez internet.
Nie mogłem kupić biletu wcześniej bo moja żona jest na takim etapie że może urodzić na dniach. Teraz już wiem, że do rana wytrzyma ))) więc poszedłbym sobie na mecz. Aleeee ..... nie mam zamiaru stać 40 min w kolejce i wejść w 37 min więc mecz zobaczę w TV. Szkoda .
Na marginesie - to będzie mój pierwszy mecz na R22 opuszczony w tym sezonie. Wcale tak nie musiało być...
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7484
Stary 14.12.2011, 17:27
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Nie mogłem kupić biletu wcześniej bo moja żona jest na takim etapie że może urodzić na dniach. Teraz już wiem, że do rana wytrzyma )))
Też kiedyś miałem taką pewność

A o drugiej w nocy musiałem grzać samochód
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7485
Stary 14.12.2011, 17:42
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Też kiedyś miałem taką pewność

A o drugiej w nocy musiałem grzać samochód

No może tak być co nie zmienia faktu, że do 2 zdążyłbym wrócić z meczu
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7486
Stary 14.12.2011, 17:49
Nie jestem pewien do końca,czy bilety przez internet podniosły by frekwencję aż tak jak Wam się wydaje . Kto chce kupić bilet to tak naprawdę go kupi,albo kupi mu go jego kumpel . Przypadków takich,że ktoś mieszka 500 km od Krk i nie ma innej opcji jest pewnie 0,01 % z pojemności stadionu...
Ludzie w Polsce , a przede wszystkim w Krakowie coraz mniej, jeśli w ogóle są zajawieni piłką i to jest problem . Wydaje mi się,że z frekwencją na Wiśle będzie już tylko gorzej - niestety .
W życiu parę lat temu nie pomyślałbym,że kiedyś przyjedzie czołowa drużyna z Holandii , a stadion wypełni się jedynie w 30 % , bo dawniej choć stadion był 3x mniejszy , to chętnych było zdecydowanie więcej niż biletów.

Żeby jednak nie było , także uważam,że dział marketingu nie spisuje się najlepiej.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7487
Stary 14.12.2011, 18:07
blanco napisał(a):Wyświetl post
Ludzie w Polsce , a przede wszystkim w Krakowie coraz mniej, jeśli w ogóle są zajawieni piłką i to jest problem .

Jeżeli chodzi Ci o ludzi zainteresowanych piłką to się zgodzę. Natomiast jeśli idzie o ludzi jako takich ilościowo to przynajmniej w Krakowie i Warszawie jest raczej spory wzrost liczby mieszkańców. Ok, 2/3 z nich to ludzie którzy są zameldowani w swoich wioskach ale de facto to już są mieszkańcy Krakowa czy Warszawy bo prędko do siebie nie wrócą ( o ile wrócą). To są właśnie te pikniki, których dział marketingu powinien ściągać na takie mecze.
Nie jest odkryciem na miarę "Gazeli Biznesu" , że im łatwiej jakikolwiek produkt jest dostępny tym realnie łatwiejsza jest jego sprzedaż. Mecz nie jest dobrem luksusowym i dotyczą go te same zasady, które dotyczą np jogurtu. Stwarzamy produkt o określonej jakości i cenie, tłumaczymy ludziom, że jest zajebisty, walimy go na półki w markecie i sprzedajemy.

Wiem, wiem , to stworzy kibiców z wąsami w czapkach Stańczyka ale niestety inaczej 30 k nie zbierzemy.
Odpowiedz cytując
kuba7k
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7488
Stary 14.12.2011, 18:08
Jak kupowałem bilet w czwartek to stałem godzinę. Na poczatku były 2 kasy otwarte + jedna na polonie. Jednak jak przyszło więcej ludzi to jedną kasę zamknęli. Akurat mi to lotto po za tym ze się zirytowałem. Ale potrafię zrozumieć osoby, które jak następnym razem pomyślą ze postoją godzinkę do jednej czynnej kasy to wybiorą telewizor.
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7489
Stary 14.12.2011, 18:27
blanco napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem pewien do końca,czy bilety przez internet podniosły by frekwencję aż tak jak Wam się wydaje . Kto chce kupić bilet to tak naprawdę go kupi,albo kupi mu go jego kumpel . Przypadków takich,że ktoś mieszka 500 km od Krk i nie ma innej opcji jest pewnie 0,01 % z pojemności stadionu...
Ludzie w Polsce , a przede wszystkim w Krakowie coraz mniej, jeśli w ogóle są zajawieni piłką i to jest problem . Wydaje mi się,że z frekwencją na Wiśle będzie już tylko gorzej - niestety .
W życiu parę lat temu nie pomyślałbym,że kiedyś przyjedzie czołowa drużyna z Holandii , a stadion wypełni się jedynie w 30 % , bo dawniej choć stadion był 3x mniejszy , to chętnych było zdecydowanie więcej niż biletów.

Żeby jednak nie było , także uważam,że dział marketingu nie spisuje się najlepiej.
A skąd ty wiesz, że wypełni się w 30%? Masz jakieś dane oficjalne?
.......icie tak co mecz, że frekwencja zenada itd. a na większosci meczów jest te 15 tys. Weźcie wyluzujcie troche
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7490
Stary 14.12.2011, 18:29
^^pierdo.la ci co pewnie nigdy nie byli a placza na forumfrekwencja jest calkiem spoko a 20 tys na dzisiejszym mecz to w obecnej specyfice bardzo dobry wynik
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7491
Stary 14.12.2011, 18:40
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
^^pierdo.la ci co pewnie nigdy nie byli a placza na forumfrekwencja jest calkiem spoko a 20 tys na dzisiejszym mecz to w obecnej specyfice bardzo dobry wynik

AB pusta, G 60% , E 60% , C 85% na większości meczów - to jest przyzwoita frekwencja? . Nie wiem jak Ciebie ale mnie widok AB trochę przygnębia na każdym meczu.

Być może właśnie dlatego, że byłem na każdym dotychczasowym meczu widzę problem. W telewizji tego nie widać - nie pokazują AB, może z perspektywy TV nie widać problemu bo z perspektywy stadionu widać i to spory.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 14.12.2011 o godz. 18:49.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7492
Stary 14.12.2011, 18:53
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ja sobie dzisiaj podjechałem koło 12.00 i bez najmniejszych problemów bilet kupiony, chociaż miałem obawy, że natknę się na kilkudziesięcioosobową grupę czekających. Zapewne dramat zacznie się pod kasami od 18-19, kiedy zjadą się wszyscy na ostatnią chwilę i połowa z nich wejdzie po pierwszej części meczu..


dokladnie

Nie znacie tego?Polak ma w mentalnosci zoastawianie wszystkiego na ostatnia chwile...

My wislacy niestety wpisujemy sie w ten kanon

CO do frekwencjii

jakies 5 lat temu 14-15 tys ludzi na ,meczu to bylaby liczba mega ,z tym ze stadionu nie bylo

dzis te 15 tys to liczba srednia,nie ma wstydu ale jednak jak na Krk ,jak na ogromna liczbe FC to jednak niedosyt jest,powinnismy dobijac jednak do tych 20 tysiakow.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 14.12.2011 o godz. 18:55.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7493
Stary 14.12.2011, 19:18
rafkur napisał(a):Wyświetl post
AB pusta, G 60% , E 60% , C 85% na większości meczów - to jest przyzwoita frekwencja? . Nie wiem jak Ciebie ale mnie widok AB trochę przygnębia na każdym meczu.

Być może właśnie dlatego, że byłem na każdym dotychczasowym meczu widzę problem. W telewizji tego nie widać - nie pokazują AB, może z perspektywy TV nie widać problemu bo z perspektywy stadionu widać i to spory.
Nie, nie jest to przyzwoita frekwencja w żadnym wypadku, ale to jest wina tego, że kibiców mamy mało, a nie tam marketingu czy Basałaja.
Trzeba wychowywać, zajawiać młodych, tak żeby chodzili na każdy mecz! Potrzeba jest 30 tys fanatyków, inaczej zaden marketing nie pomoże... Przyjdzie regres(bo musi przyjść!) i będzie go stać tylko na to, co było w poprzednim sezonie, choć zdarzały się mecze, ze przyszło pare razy 13 tys. Także nic więcej...
Wogóle taki klub jak Wisła nie powinien miec jak wy to mówicie żadnego marketingu... Ludzie powinni walić drzwiami i oknami na mecze no ale jest jak jest, więc nie narzekać i zadyniać pod bramy! ;-P
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
falas2005
Junior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7494
Stary 15.12.2011, 00:32
Witam. No właśnie mam problem z biletami. Mieszkam pod Toruniem czyli mam w ch... daleko do Krakowa. Po dzisiejszym awansie od razu powiedziałem, że muszę jechać na przyszły mecz Ligi Europejskiej. I przez to, że nie ma sprzedaży internetowej jestem krótko mówiąc udupiony.

Nie mam nikogo kto mógłby mi zakupić bilet w Krakowie. Jeżeli ktoś z moich okolic ma ziomka, który mógłby zakupić wejściówkę w kasie na miejscu to prosiłbym o jakiś kontakt.

To jest bolączka naszego klubu. Mam znajomą we Wrocku, ale logiczne, że nie pojedzie ponad 200 km żeby stać mi po bilet na mecz.

Mam nadzieję, że ktoś mnie tu poratuje Pozdro.
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7495
Stary 15.12.2011, 00:38
falas2005 napisał(a):Wyświetl post
Witam. No właśnie mam problem z biletami. Mieszkam pod Toruniem czyli mam w ch... daleko do Krakowa. Po dzisiejszym awansie od razu powiedziałem, że muszę jechać na przyszły mecz Ligi Europejskiej. I przez to, że nie ma sprzedaży internetowej jestem krótko mówiąc udupiony.

Nie mam nikogo kto mógłby mi zakupić bilet w Krakowie. Jeżeli ktoś z moich okolic ma ziomka, który mógłby zakupić wejściówkę w kasie na miejscu to prosiłbym o jakiś kontakt.

To jest bolączka naszego klubu. Mam znajomą we Wrocku, ale logiczne, że nie pojedzie ponad 200 km żeby stać mi po bilet na mecz.

Mam nadzieję, że ktoś mnie tu poratuje Pozdro.
Obudzili sie kibice sukcesu
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
falas2005
Junior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7496
Stary 15.12.2011, 00:42
vabanq napisał(a):Wyświetl post
Obudzili sie kibice sukcesu
Przestań pieprzyć farmazony. Nie jestem żadnym kibicem sukcesu. Po prostu dzisiejszy sukces Wisełki dodatkowo mnie zmobilizował, choć nadal problem jest ciągle ten sam. I nie jest spowodowany z mojej winy.

To, że mam 500 km do Krakowa mógłbym już dawno przeboleć i na te ważne mecze się zmobilizować. Tu chodzi o sprawy biletowe. Nawet jak ktoś ma 100 km to jest nie do pomyślenia, że musi jechać specjalnie pod stadion żeby bilet dostać.

Nie każdy kto jest kibicem Wisły ma kasy pod nosem.
Ostatnio edytowane przez falas2005 : 15.12.2011 o godz. 01:16.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7497
Stary 15.12.2011, 01:14
dokładnie, też mam prawie 500km, więc nie mogę sobie pozwolić na takie wyjazdy,tymbardziej, że nikogo w KRK nie znam .. sprzedaż internetowa ułatwiłaby sprawę niesamowicie
a osoby z Krakowa nie mają pojęcia jak to jest
Odpowiedz cytując
sebi
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7498
Stary 15.12.2011, 01:20
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
dokładnie, też mam prawie 500km, więc nie mogę sobie pozwolić na takie wyjazdy,tymbardziej, że nikogo w KRK nie znam .. sprzedaż internetowa ułatwiłaby sprawę niesamowicie
a osoby z Krakowa nie mają pojęcia jak to jest
a tak to jest, że na każdy mecz tej jesieni były bilety w kasach przed meczem i mogłeś przyjeżdżać w ciemno do Krakowa. czy mecz z Widzewem czy dajmy na to z ManUnited w lutym to jedno i to samo. mecz Wisły to mecz Wisły.
nie mogłeś sobie pozwolić na jeden przyjazd na jesień to nie przyjeżdżaj na wiosnę płakać nikt nie będzie.
Odpowiedz cytując
falas2005
Junior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7499
Stary 15.12.2011, 01:28
Następny się mądry odezwał. Kij Cię to obchodzi kto na jakim meczu chce się pojawić. Równie dobrze mogę chcieć przyjechać na mecz z Legią i co wtedy też będę miał pewność, że bilety będą w kasie?

Jak ktoś mieszka tak daleko od Krakowa to logiczne, że wybiera tylko te "najważniejsze" spotkania. Brak sprzedaży internetowej to debilizm czystej postaci i taka jest prawda.
Odpowiedz cytując
sebi
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7500
Stary 15.12.2011, 01:36
falas2005 napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś mieszka tak daleko od Krakowa to logiczne, że wybiera tylko te "najważniejsze" spotkania. Brak sprzedaży internetowej to debilizm czystej postaci i taka jest prawda.
nie logiczne niestety...
już się zaczynają płacze "wielkich fanatyków" o bilety na puchary w lutym

P.S a brak sprzedaży internetowej to jest ból i z tym się spierać nie ma co
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:16.