
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#11
|
|
hmm
wczoraj domagałem sie zmiany Kirma hmm pewnie tak od 40 minuty. Ale trener go nie ściągnął,wiec trzeba sie zastanowić czemu ? Czy chłop jest ślepy czy moze to my jesteśmy ślepi ? Jedyny który za niego mógł wejść był Ivica.(no w sumie jeszce Maor przytyłem Melikson, na upartego) ale zarówno II jak i MM sa piłkarzami którzy w defensywie spisują się dośc słabo. Może dlatego grał Kiro dłużej ze nieźle broni,asekuruje, bo kilka razy w obronie był i wybijał(mimo iż w swoim stylu, czyli dokłądnie tam gdzie nie trzeba wybić) piłki. Ch** z tym ze ofensywnie psuł wszystko co można było zepsuć, ale Kadriego który wszedł na jego stronę jakoś tam krył. Może dlatego on grał tak długo? ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|