
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
Porównując nas do bryki wyścigowej (z dobrych czasów), to dziś mamy problemy z zawieszeniem, silnikiem i hamulcami, a wymieniamy kierowcę i zastanawiamy się na zakupem lepszego paliwa, czytaj: 2 transfery na zimę, przy potrzebach w okolicach 4-5 zawodników, na już!
Nie usuwamy skutków, nie naprawiamy, nie wymieniamy wadliwych części. Pchamy, popychamy, jedziemy na pół gwizdka, a jak dla mnie, to pora na remont generalny, jeszcze jest szansa, może już niewielka, ale jest. Wymienić, dokupić, zgrać i zacząć poważnie traktować nasze wymagania co do mistrzostwa i co do LM. ![]()
Pozdrawiam.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|