
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH
Offline |
#11
|
|
Nie ma co komentować na gorąco powiem tylko tyle, że do wywalenia Jaliens, Lamey, Diaz, Kirm, Jirsak, Boguski z naszego składu !!! W obronie mamy jednego z lepszych od dawna zawodnika Jovanovicia.
Naprawdę jak stałem zawsze murem za Maaskantem teraz muszę powiedzieć, że ta drużyna nie ma charakteru i nie ma żadnego pomysłu na grę! Należy zakupić jakiś dobrych obrońców dwóch i trenera który nada tej drużynie styl. Gienek fuck z 5 metrów.... ![]() ![]() Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|