Cytat:
|
1) Brak możliwości płacenia kartą
|
Zbrodnia. Konia z rzędem temu, kto wymyśli jakiś logiczny powód takiej sytuacji.
Cytat:
|
2) Brak możliwości zakupu biletów przez internet
|
W klubie aspirującym do gry w Lidze Mistrzów - zbrodnia. Wielu kibiców Wisły mieszka poza Krakowem, tym z Krakowa też może się nie chcieć dojeżdżać na stadion, na który można się dostać tylko dwoma tramwajami (z czego jeden jeździ raz na godzinę).
Cytat:
|
3) Konieczność posiadania KK przy zakupie biletu
|
To akurat nie jest wina klubu, ale moim zdaniem powinno być to rozwiązane tak, jak po drugiej stronie Błoń. Raz przychodzisz na stadion, robisz sobie zdjęcie, wpisują Cię do bazy. Po czym swobodnie kupujesz sobie bilety i wchodzisz na stadion.
Cytat:
|
4) Przekazanie, anulacją biletu.
|
Kolejna zbrodnia.
Cytat:
|
5) Nadawanie praw na Kartę Kibice, rzeczywiste lub umowne.
|
Przekombinowane. Student, który za tydzień nie będzie studentem, powinien o tym pomyśleć w momencie kupowania karnetu.
Cytat:
|
6) Brak pakietów np. 3 mecze LE.
|
Takie coś faktycznie by się klubowi przydało, bo jeżeli (odpukać) już przed meczem z Twente będzie wiadomo, że będzie to mecz o pietruszkę, to w grudniową zimnicę na Reymonta nie stawi się prawdopodobnie nawet 10 tysięcy ludzi. Gdyby takie pakiety istniały, ludzie przychodziliby na mecz, bo żal byłoby im już wydanej kasy.
Cytat:
|
7)Wydłużenie okresów sprzedaży biletów.
|
Pomysł nie byłby zły, ale tylko na mecze bardziej prestiżowe (np. puchary europejskie). Na ekstraklasę ludzie i tak kupują bilety na 2-3 dni przed meczem, bo wiedzą że będą takie pustki, że będą mogli sobie dopasować miejsce nawet do znaku zodiaku i fazy księżyca.
Cytat:
|
8) Otwarta strefa kibica po meczach.
|
Prościej i taniej byłoby chyba uruchomić sprzedaż internetową, wtedy mógłbyś kupić bilet bez ruszania się z domu.