The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 23.10.2011, 00:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale tu nie chodziło o kontry, tylko kontrolowanie gry. Pajlić nie umie dobrze podać ani utrzymać się przy piłce. Z tym drugim u Lameya też szału nie ma.
Żeby kontrolować grę trzeba mieć bardzo mało strat, a u nas - wiadomo: co trzecie podanie do rywala.
Jak nie wiesz co zrobić z piłką, to podaj ją przeciwnikowi. Niech się oni martwią!

Kurde, to chyba "polska myśl szkoleniowa", a pasuje tutaj jak ulał! I to do "holenderskiej..."
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 23.10.2011, 00:08
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Jak nie wiesz co zrobić z piłką, to podaj ją przeciwnikowi. Niech się oni martwią!

Kurde, to chyba "polska myśl szkoleniowa", a pasuje tutaj jak ulał! I to do "holenderskiej..."
Jakby można było oceniać tutaj posty, dostałabyś 10/10
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 23.10.2011, 02:45
masterlag napisał(a):Wyświetl post
[I]Jak nie wiesz co zrobić z piłką, to
..ją wy.......
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 23.10.2011, 03:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pajlić nie umie dobrze podać ani utrzymać się przy piłce. Z tym drugim u Lameya też szału nie ma.
Żeby kontrolować grę trzeba mieć bardzo mało strat, a u nas - wiadomo: co trzecie podanie do rywala.
Czy ja wiem, moim zdaniem Dragan całkiem dobrze wyprowadza piłkę, przecież w końcu jest nominalnym pomocnikiem. Szkoda tylko że jego dośrodkowania są zazwyczaj bardzo niecelne.
Pamiętam Lameya na początku sezonu jak dorzucił kilka naprawdę zajebistych piłek, szkoda tylko tego że bardzo szybko obniżył loty.

Największym naszym problemem jest środek obrony.
Przez brak klasowych graczy na tych pozycjach kuleje gra defensywna, ale jeszcze bardziej cierpi na tym ofensywa.
Pomocnicy muszą ciągle asekurować stoperów, przez co z przodu mamy maksymalnie 4 zawodników.
Nie ma tez absolutnie mowy o grze wysokim pressingiem całym zespołem, gdyż przykładowa czwórka defensorów Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz jest makabrycznie wolna nawet jak na Ekstraklasę, a co jeszcze gorsze wolno myślą i nie potrafią się odpowiednio ustawiać.

Radosny Football z tym składem to zwiastun kolejnych Karabachów Agdam.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 23.10.2011, 08:37
Szkoda, że nie zagra Jovanović.
Bo pomimo, że to obrońca, to robi różnicę.
Odpowiedz cytując
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 23.10.2011, 09:06
Jedno jest pewne.dzisiaj tylko zwycięstwo! Wisla zdobywając 3 pkt wskakuje na 3 miejsce ( moze i nawet na 2 w momencie kiedy Legia nie wygra z Widzewem). kontakt z czołówka zostalby wyrównany. a za tydz Podbeskidzie wiec 6 pkt w tych dwoch meczach to dla Wisły powinny byc priorytetem.Musimy jakos do zimy przetrzymac to ze kontuzjowani sa podstawowi gracze. ale z takimi zespolami jak ŁKS i Podbeskidzie( z calym szacunkiem dla tych drużyn) musimy wygrywac.nawet bez kilku najlepszych piłkarzy. tylko zwyciestwo,Wiselko tylko zwyciestwo!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 23.10.2011, 12:28
Kris Dee napisał(a):Wyświetl post
Największym naszym problemem jest środek obrony.
To nie jest prawda... Środek obrony jest takim samym problemem, jak boki. Niestety, nasi boczni obrońcy zbyt często dopuszczają do groźnych dośrodkowań lub sytuacji. To z kolei często wina braku asekuracji ze strony bocznych pomocników, itd. Można tak bez końca. W każdym razie można winić Jaliensa za to, że nie zapobiegł utracie bramki, mimo że mógł, ale przy okazji należy brać pod uwagę fakt, że ktoś wcześniej nie uniemożliwił podania/dośrodkowania, które sprokurowało sytuację.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 23.10.2011, 15:09
No to się k.u.r.w.a zacznie nagonka na Wisłę i to na własne życzenie...
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 23.10.2011, 15:20
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
No to się k.u.r.w.a zacznie nagonka na Wisłę i to na własne życzenie...
Jakie własne życzenie? Czy to ktoś z Wisły zabronił podnieść chorągiewki temu błaznowi przy linii bocznej?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 23.10.2011, 15:26
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Jakie własne życzenie? Czy to ktoś z Wisły zabronił podnieść chorągiewki temu błaznowi przy linii bocznej?
a przed sezonem sie śmiano ze nie kupiliśmy bocznych

Oczywiście że kupiliśmy, na każdy mecz innego ;]

3 pkt. psy szczekają karawana jedzie dalej
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 23.10.2011, 15:27
dobra karta obróci się w najmniej oczekiwanym momencie. Karma....
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 23.10.2011, 15:27
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Jakie własne życzenie? Czy to ktoś z Wisły zabronił podnieść chorągiewki temu błaznowi przy linii bocznej?
W tym wypadku po czesci z wlasnej winy. Jest 2-1, LKS traci kazda pilke, az sie prosi by go dobic, my wychodzimy kilka razy z ciekawie zapowiadajacymi sie kontrami. Cos jeszcze spokojnie moglismy wcisnac gdybysmy tylko troche przycisneli i ten gol Kaczmarka nic by nie znaczyl. A tak jest 2-1 i oczywiscie bedzie .......enie znow o sedzia, Wisla znow po dupie dostanie i zaraz sie utrze, ze wygrywamy tylko dzieki sedziom.
Juz mnie to w....ia. Ci jebani sedziowie krzywdza nie tylko jaak w tym wypadku ŁKS ale tez i Wisle bo pozniej po takim meczu smrod jest straszny i ciagnie sie on za Wisla dodatkowa podajac pod watpliwosc zwyciestwo i jego czystosc.

Ciekawi mnie jedno. O ktorej sytuacji po tej kolejce bedzie sie wiecej mowi: o bramce Frankowskiego czy nieuznanym golu Kaczmarka?


edit:

Dziewicki do Kaczmarka: z przebiegu gry z Wisla w 11 byscie sobie poradzili ale przeciw 14 to juz nie. ....A MAC!
Odpowiedz cytując
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 23.10.2011, 15:28
Czego się spodziewacie? Jak dalej będzie taka amatorka w sędziowaniu to coraz więcej będzie takich błędów. I to nie jest wina Wisły, Legii, Lecha, czy Górnika, tylko sędziów i ludzi którzy za nich odpowiadają. Co zawodnicy Wisły mogą poradzić, prócz tego, żeby całe 90 minut byc skoncentrowanym?
River oczywiście, że o niezunanym golu Marcina.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 23.10.2011, 15:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a przed sezonem sie śmiano ze nie kupiliśmy bocznych

Oczywiście że kupiliśmy, na każdy mecz innego ;]

3 pkt. psy szczekają karawana jedzie dalej


OK, ale to akurat była sytuacja stykowa. Z tego kamery było słabo widać, ale tu chodziło o kilkanaście centymetrów. Błąd jakich masa.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 23.10.2011, 15:28
Ale interwencja Siergieja w końcówce. Jedna z najlepszych jakie kiedykolwiek widziałem.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 23.10.2011, 15:29
Ale nie da sie ukryc, ze to co odjebaly te 2 pokraki to jest skandal jeszcze wiekszy niz wszystkie pomylki sedziowskie. Dodajac do tego paralityka Kirma, ktory zaliczyl najgorszy wystep w ciagu tych kilkunastu lat jak Wisle ogladam to mamy obraz zalosnej druzyny, prowadzonej za raczke przez sedziow. Mam juz dosc tego i licze na zmiany. Ze zlotoustym (on dopiero na ta ksywe zasluguje) na lawce to my nic nie osiagniemy. Jak sie wypowie na konferencji, ze spalonego nie bylo to znaczy, ze trzeba rezerwowac miejsce w szpitalu psychiatrycznym i to razem z ubezwlasnowolnieniem bo jest niebezpieczny dla spoleczenstwa.
Ostatnio edytowane przez Wasiu : 23.10.2011 o godz. 15:32.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 23.10.2011, 15:29
MIZERIA okrutna..Kirm chyba dlatego gra w 1 składzie że zna angielski i może sobie pogadać z Maaskantem. Dla mnie ten człowiek ostatnio doprowadza do szału, rusza się jak panienka, gdyby miał technikę to bym to zrozumiał..dla mnie pierwszy człowiek do wydelegowania na trybuny...
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 23.10.2011, 15:31
Dziewicki - dziennikarz niezależny. Niczym Lis albo Paradowska. No ja po prostu nie rozumiem jak można być takim gamoniem, żeby tak pytania zadawać. On robi to tylko po to, by być gamoniem. Innego wytłumaczenia nie ma. Milko nie lepszy.
Obława na Wisłę trwa, bo pacan z chorągiewką nie podniósł tej szmatki. Ja to traktuje w tej kategorii, że już nie chcą nas dołować, jak mamy takich melepetów w obronie.
Albo tak, jak piłkarze zwalniają trenera, to sędziowie chcą zwolnić swojego szefa.
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 23.10.2011, 15:31
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Ale nie da sie ukryc, ze to co odjebaly te 2 pokraki to jest skandal jeszcze wiekszy niz wszystkie pomylki sedziowskie. Dodajac do tego paralityka Kirma, ktory zaliczyl najgorszy wystep w ciagu tych kilkunastu lat jak Wisle ogladam to mamy obraz zalosnej druzyny, prowadzonej za raczke przez sedziow. Mam juz dosc tego i licze na zmiany. Ze zlotoustym (on dopiero na ta ksywe zasluguje) na lawce to my nic nie osiagniemy. Jak sie wypowie na konferencji, ze faulu nie bylo to znaczy, ze trzeba rezerwowac miejsce w szpitalu psychiatrycznym i to razem z ubezwlasnowolnieniem bo jest niebezpieczny dla spoleczenstwa.
Nic dodać nic ująć... To co wyprawia Kirm na boisku woła o pomstę do nieba. Jak wychodzi w pierwszym składzie gramy od początku w 10. Drugi Garguła parę dobrych zagrań, ale w kluczowych momentach debilne straty. I standardowo zamiast dobić rywala pieścimy się z nim i później wychodzą takie smrody....
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 23.10.2011, 15:32
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
No to się k.u.r.w.a zacznie nagonka na Wisłę i to na własne życzenie...
Na własne życzenie, bo kontrolowaliśmy ten mecz i byliśmy lepsi. Kretyński błąd w obronie, który nie może się zdarzać i ŁKS strzela prawidłową bramkę. Nie mam pojęcia, czemu Małek nie zmienił decyzji – bo liniowy konsultował się z asystentem i mówił, że spalonego nie było.Klasowa drużyna nie może się tak zachowywać. Nawet nie błąd w obronie był najgorszy, ale zachowanie drużyny. Nagle oddaliśmy pole, zamiast przetrzymywać piłkę i spowalniać grę przeciwników.

Do tego rozczarował mnie Biton. Owszem, strzelił bramkę na wagę 3 punktów. Ale identyczną sytuację pod koniec zmarnował – a to oszczędziłoby nam nerwów.

Ciężko cokolwiek powiedzieć o naszej grze. ŁKS zagrał ambitnie, my – zmęczeni pucharami – zagraliśmy zachowawczo i wypunktowaliśmy rywala. I wszystko byłoby ok, gdyby nie ten nieszczęsny błąd sędziego.
Zamiast spokoju, który nam jest potrzebny, robi się kolejna afera medialna wokół Wisły. Narasta presja na sędziów: teraz każdy, kto nas przez swą pomyłkę skrzywdzi będzie „usprawiedliwiony”.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 23.10.2011, 15:33
nonszalancja przy nieuznanej bramce dla ŁKSu tragiczna. Jak można wyciąć taki numer? brak słów.

Teraz wszyscy będą (słusznie) pisać, że wygraliśmy dzięki sędziemu, a tego tematu by nie było, gdybyśmy wpakowali 1 bramkę więcej w momencie, gdy z łatwością konstruowaliśmy akcje, a ŁKS w ogóle nie istniał (jakieś 20 minut II połowy) Taką przewagę trzeba wykorzystywać! A tymczasem pozwoliliśmy sobie na nadmierną nonszalancję i masakryczny kiks w obronie. Potem ŁKS poczuł krew i musieliśmy się bronić do końca meczu.
Odpowiedz cytując
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 23.10.2011, 15:35
No to mamy temat na cały następny tydzien dla prasy i kibiców drużyn przeciwnych tylko nikt nie pamięta jak wczoraj Frankowski strzelił gola po ewidentnym spalonym tak to już w piłce bywa dzisiaj nam da jutro odbierze na ten temat można by wypisać mnóstwo przykładów.

A co samej gry to powtarzam po raz enty Lamey , Diaz , Kirm to anty piłkarze ich poziom jest żałosny.
Odpowiedz cytując
woocashx
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 23.10.2011, 15:36
Śmiem twierdzić, ze do sytuacji z 80 minuty Lamey grał rewelacyjnie

Nie mogę się doczekać nagonki na Wisłę na wszystkich portalach i innych weszłach
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 23.10.2011, 15:36
Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że nasi byli zmęczeni meczem z Fulham, a kiepska ławka i plaga kontuzji też robią swoje...
Lamey - gol i tragiczna pomyłka, mimo wszystko jednak zagrał dobre zawody.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 23.10.2011, 15:37
Jak Wisła "kupuje" sędziów, to przynajmniej wie jakich, bo nawet w UEFA nam pomagają 3. mecz z rzędu z kontrowersyjną decyzją sędziego, na naszą korzyść. My to musimy mieć plecy. Haha

A tak serio, to ten Klepczarek jest klasę lepszy od naszych asów Panów J. i L.... a za to co zrobili przy tej, prawidłowej, bramce dla ŁKSu to sędzia powinien uznać tą bramkę nawet jeżeli by tam był 20 metrowy spalony. Może by się czegoś nauczyli.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 23.10.2011, 15:38
alterego napisał(a):Wyświetl post
dobra karta obróci się w najmniej oczekiwanym momencie. Karma....

Chyba odwróciła się właśnie teraz. Jak Amica zdobywała MP kosztem Wisły 2 lata temu, tak my teraz sobie zdobędziemy kilka punktów w ten sam sposób, czyli z delikatną pomocą sędziów . W końcu suma szczęścia ma się równać 0, tak? To się równa, bo do tej pory byliśmy na sporym minusie.

Przestańcie beczeć. Wygraliśmy po momentami dobrej grze. Jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia i np. takiego Kirma to trzeba się pozbyć przy najbliższej okazji, ale chyba jakieś tam nieśmiało świecące światełko w tunelu widać.

Edit: Lamey oprócz gola powinien mieć jeszcze asystę, bo ładnie dograł do Bitona na 5. metr. Szkoda, że żydzicho nie trafiło w piłkę.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 23.10.2011 o godz. 15:41.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
Janek_wad
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 23.10.2011, 15:38
Dziewicki po raz n-ty pokazuje klasę. Nawet ewidentny wielbłąd bocznego nie uprawnia do stawiania takich sądów.
Ostatnio edytowane przez Janek_wad : 24.10.2011 o godz. 00:10.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 23.10.2011, 15:38
woocashx napisał(a):Wyświetl post
Śmiem twierdzić, ze do sytuacji z 80 minuty Lamey grał rewelacyjnie
No właśnie, grał bardzo dobrze. Co prawda przeciwko chyba najsłabszej drużynie ekstraklasy, ale jednak.

Dlatego podwójnie szkoda tej sytuacji. Raz, bo smród wokół wygranego meczu. Dwa, bo zawodnik będący w megadołku zaczął grać dobrze, drugi mecz niby udany a tu taki klops.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 23.10.2011, 15:39
Najśmieszniejsze, że zrobił to Małek, który raczej wcześniej średnio był nam przychylny.
Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 23.10.2011, 15:39
Gra Jaliensa to patologia xD
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:35.