
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie
Offline |
#1
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
Żeby kontrolować grę trzeba mieć bardzo mało strat, a u nas - wiadomo: co trzecie podanie do rywala. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#3
|
Kurde, to chyba "polska myśl szkoleniowa", a pasuje tutaj jak ulał! I to do "holenderskiej..." ![]() ![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#4
|
![]() ![]()
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński "I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..." |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#5
|
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#6
|
Pamiętam Lameya na początku sezonu jak dorzucił kilka naprawdę zajebistych piłek, szkoda tylko tego że bardzo szybko obniżył loty. Największym naszym problemem jest środek obrony. Przez brak klasowych graczy na tych pozycjach kuleje gra defensywna, ale jeszcze bardziej cierpi na tym ofensywa. Pomocnicy muszą ciągle asekurować stoperów, przez co z przodu mamy maksymalnie 4 zawodników. Nie ma tez absolutnie mowy o grze wysokim pressingiem całym zespołem, gdyż przykładowa czwórka defensorów Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz jest makabrycznie wolna nawet jak na Ekstraklasę, a co jeszcze gorsze wolno myślą i nie potrafią się odpowiednio ustawiać. Radosny Football z tym składem to zwiastun kolejnych Karabachów Agdam. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#7
|
|
To nie jest prawda... Środek obrony jest takim samym problemem, jak boki. Niestety, nasi boczni obrońcy zbyt często dopuszczają do groźnych dośrodkowań lub sytuacji. To z kolei często wina braku asekuracji ze strony bocznych pomocników, itd. Można tak bez końca. W każdym razie można winić Jaliensa za to, że nie zapobiegł utracie bramki, mimo że mógł, ale przy okazji należy brać pod uwagę fakt, że ktoś wcześniej nie uniemożliwił podania/dośrodkowania, które sprokurowało sytuację.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#8
|
|
Ale nie da sie ukryc, ze to co odjebaly te 2 pokraki to jest skandal jeszcze wiekszy niz wszystkie pomylki sedziowskie. Dodajac do tego paralityka Kirma, ktory zaliczyl najgorszy wystep w ciagu tych kilkunastu lat jak Wisle ogladam to mamy obraz zalosnej druzyny, prowadzonej za raczke przez sedziow. Mam juz dosc tego i licze na zmiany. Ze zlotoustym (on dopiero na ta ksywe zasluguje) na lawce to my nic nie osiagniemy. Jak sie wypowie na konferencji, ze spalonego nie bylo to znaczy, ze trzeba rezerwowac miejsce w szpitalu psychiatrycznym i to razem z ubezwlasnowolnieniem bo jest niebezpieczny dla spoleczenstwa.
Ostatnio edytowane przez Wasiu : 23.10.2011 o godz. 15:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#9
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|