The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.10.2011, 20:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Poza tym za słabych mamy technicznie graczy żeby sobie spokojnie pograć piłką. W obronie to jedynie Lamey i Jaliens mogą podać do przodu, a wyprowadzenie piłki od własnego pola karnego to przecież podstawa...
Paljic też umie wyprowadzić na kontrę,nie widzę wielkiej różnicy między Paljicem a Lameyem. Obywdaj są w tym dobrzy ,ale czekam na powrót Jovanovica i zimowy transfer Stana
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.10.2011, 23:25
marek2a napisał(a):Wyświetl post
Paljic też umie wyprowadzić na kontrę,nie widzę wielkiej różnicy między Paljicem a Lameyem. Obywdaj są w tym dobrzy ,ale czekam na powrót Jovanovica i zimowy transfer Stana
Ale tu nie chodziło o kontry, tylko kontrolowanie gry. Pajlić nie umie dobrze podać ani utrzymać się przy piłce. Z tym drugim u Lameya też szału nie ma.
Żeby kontrolować grę trzeba mieć bardzo mało strat, a u nas - wiadomo: co trzecie podanie do rywala.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.10.2011, 00:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale tu nie chodziło o kontry, tylko kontrolowanie gry. Pajlić nie umie dobrze podać ani utrzymać się przy piłce. Z tym drugim u Lameya też szału nie ma.
Żeby kontrolować grę trzeba mieć bardzo mało strat, a u nas - wiadomo: co trzecie podanie do rywala.
Jak nie wiesz co zrobić z piłką, to podaj ją przeciwnikowi. Niech się oni martwią!

Kurde, to chyba "polska myśl szkoleniowa", a pasuje tutaj jak ulał! I to do "holenderskiej..."
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 23.10.2011, 00:08
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Jak nie wiesz co zrobić z piłką, to podaj ją przeciwnikowi. Niech się oni martwią!

Kurde, to chyba "polska myśl szkoleniowa", a pasuje tutaj jak ulał! I to do "holenderskiej..."
Jakby można było oceniać tutaj posty, dostałabyś 10/10
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.10.2011, 02:45
masterlag napisał(a):Wyświetl post
[I]Jak nie wiesz co zrobić z piłką, to
..ją wy.......
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 23.10.2011, 03:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pajlić nie umie dobrze podać ani utrzymać się przy piłce. Z tym drugim u Lameya też szału nie ma.
Żeby kontrolować grę trzeba mieć bardzo mało strat, a u nas - wiadomo: co trzecie podanie do rywala.
Czy ja wiem, moim zdaniem Dragan całkiem dobrze wyprowadza piłkę, przecież w końcu jest nominalnym pomocnikiem. Szkoda tylko że jego dośrodkowania są zazwyczaj bardzo niecelne.
Pamiętam Lameya na początku sezonu jak dorzucił kilka naprawdę zajebistych piłek, szkoda tylko tego że bardzo szybko obniżył loty.

Największym naszym problemem jest środek obrony.
Przez brak klasowych graczy na tych pozycjach kuleje gra defensywna, ale jeszcze bardziej cierpi na tym ofensywa.
Pomocnicy muszą ciągle asekurować stoperów, przez co z przodu mamy maksymalnie 4 zawodników.
Nie ma tez absolutnie mowy o grze wysokim pressingiem całym zespołem, gdyż przykładowa czwórka defensorów Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz jest makabrycznie wolna nawet jak na Ekstraklasę, a co jeszcze gorsze wolno myślą i nie potrafią się odpowiednio ustawiać.

Radosny Football z tym składem to zwiastun kolejnych Karabachów Agdam.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 23.10.2011, 12:28
Kris Dee napisał(a):Wyświetl post
Największym naszym problemem jest środek obrony.
To nie jest prawda... Środek obrony jest takim samym problemem, jak boki. Niestety, nasi boczni obrońcy zbyt często dopuszczają do groźnych dośrodkowań lub sytuacji. To z kolei często wina braku asekuracji ze strony bocznych pomocników, itd. Można tak bez końca. W każdym razie można winić Jaliensa za to, że nie zapobiegł utracie bramki, mimo że mógł, ale przy okazji należy brać pod uwagę fakt, że ktoś wcześniej nie uniemożliwił podania/dośrodkowania, które sprokurowało sytuację.
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 23.10.2011, 15:29
Ale nie da sie ukryc, ze to co odjebaly te 2 pokraki to jest skandal jeszcze wiekszy niz wszystkie pomylki sedziowskie. Dodajac do tego paralityka Kirma, ktory zaliczyl najgorszy wystep w ciagu tych kilkunastu lat jak Wisle ogladam to mamy obraz zalosnej druzyny, prowadzonej za raczke przez sedziow. Mam juz dosc tego i licze na zmiany. Ze zlotoustym (on dopiero na ta ksywe zasluguje) na lawce to my nic nie osiagniemy. Jak sie wypowie na konferencji, ze spalonego nie bylo to znaczy, ze trzeba rezerwowac miejsce w szpitalu psychiatrycznym i to razem z ubezwlasnowolnieniem bo jest niebezpieczny dla spoleczenstwa.
Ostatnio edytowane przez Wasiu : 23.10.2011 o godz. 15:32.
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 23.10.2011, 15:31
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Ale nie da sie ukryc, ze to co odjebaly te 2 pokraki to jest skandal jeszcze wiekszy niz wszystkie pomylki sedziowskie. Dodajac do tego paralityka Kirma, ktory zaliczyl najgorszy wystep w ciagu tych kilkunastu lat jak Wisle ogladam to mamy obraz zalosnej druzyny, prowadzonej za raczke przez sedziow. Mam juz dosc tego i licze na zmiany. Ze zlotoustym (on dopiero na ta ksywe zasluguje) na lawce to my nic nie osiagniemy. Jak sie wypowie na konferencji, ze faulu nie bylo to znaczy, ze trzeba rezerwowac miejsce w szpitalu psychiatrycznym i to razem z ubezwlasnowolnieniem bo jest niebezpieczny dla spoleczenstwa.
Nic dodać nic ująć... To co wyprawia Kirm na boisku woła o pomstę do nieba. Jak wychodzi w pierwszym składzie gramy od początku w 10. Drugi Garguła parę dobrych zagrań, ale w kluczowych momentach debilne straty. I standardowo zamiast dobić rywala pieścimy się z nim i później wychodzą takie smrody....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:29.