Cytat:
|
Pamietajcie tez ze z nielicznymi wyjatkami Limanowa Wisla stoi
|
To trzeba podkreślić tuż przed meczem, żeby się nie okazało, że na miejscu jakiś piętnastoletni chuligan Wisły zacznie odpierdalać jakieś numery. Te nieliczne wyjątki podejrzewam, że zostaną w domach, bo przecież być dzielnym na internecie, to to samo co w realu, więc nie będą musieli niczego udowadniać.

Fajny rywal, fajnie, że blisko i dobra okazja do powiększenia sympatii do Wisły w tamtych okolicach.
elemis1 napisał(a):

|
Na początku Limanovii. Jak bedziecie przegrywać, zmień na Wisły.
|
Oho, zaczyna się.
