
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#10
|
Może będzie chciał zagęścić środek pola widząc, że nie ma zawodnika mogącego zastąpić Meliksona zagra Sobolewski- Nunez - Wilk. Może trzeba postawić autobus w polu karnym. Ciekawi mnie czy nadal będzie ufał Jaliensowi czy może jednak da szansę Bunozie. Naszym problem jest krótka i chyba bezwartościowa ławka rezerwowych, nie ma na niej piłkarza który wchodząc z ławki zrobi różnicę na boisku i poderwie drużynę do walki. Nie spodziewam się z naszej strony jakieś wybitnej gry, również na dzień dzisiejszy remis biorę w ciemno. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|