The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.09.2011, 22:43
Z jednej strony strony na takie mecze nalezy uwazac ,bo szacunek nalezy sie kazdemu przeciwnikowi,z drugiej takie mecze nalezy wygrywac 5 do 0.
krotka piłka
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
qwertyu
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.10.2011, 06:28
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Kibice Limanovii chcieli Wisle i odgrazali sie, ze Nas pokonaja. Zobaczymy teraz czy stac ich na to
Chcielismy wylosowac Wisle ale nie wiem co za glupol sie odgrazal... Nie oszukujmy sie... zaszlismy bardzo daleko w PP i to raczej juz kres podrozy. Taki rywal jak Wisla to piekne uwienczenie tej drogi. Sam mecz z Wisla zwlaszcza na naszym dziurawym stadionie to dla naszej malej "dziury" ogromne wyroznienie. Pamietajcie tez ze z nielicznymi wyjatkami Limanowa Wisla stoi wiec jedziecie na mecz na ktorym bedziecie witani i szanowani jak Bracia. Na oprawe nie liczcie za bardzo bo troche u nas piszczy i kwiczy pod tym wzgledem ale przynajmniej jest wesolo... Tylko ktory szalik zalozyc na mecz...
Odpowiedz cytując
elemis1
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.10.2011, 07:51
qwertyu napisał(a):Wyświetl post
Tylko ktory szalik zalozyc na mecz...

Na początku Limanovii. Jak bedziecie przegrywać, zmień na Wisły.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.10.2011, 12:50
qwertyu napisał(a):Wyświetl post
Chcielismy wylosowac Wisle ale nie wiem co za glupol sie odgrazal...
Na stronie Limanovii przed wylosowaniem Lechii
Odpowiedz cytując
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.10.2011, 06:59
qwertyu napisał(a):Wyświetl post
Taki rywal jak Wisla to piekne uwienczenie tej drogi. Sam mecz z Wisla zwlaszcza na naszym dziurawym stadionie to dla naszej malej "dziury" ogromne wyroznienie. Pamietajcie tez ze z nielicznymi wyjatkami Limanowa Wisla stoi wiec jedziecie na mecz na ktorym bedziecie witani i szanowani jak Bracia.
Prawda

Zdjęcie zrobione w miejscowości Krosna, przystanek pod lipą przy skręcie na Żmiącą, między Laskową a Ujanowicami, powiat limanowski :

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:58.