The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.09.2011, 13:16
Jan Tomaszewski o sprawach bieżacych:

Cytat:
Tomaszewski: polityka Wisły przypomina tę Odry Wodzisław

W Wiśle Kraków w meczu z Twente Enschede (1:4) w podstawowym składzie zagrał tylko jeden Polak. Stawianie na obcokrajowców na razie się nie opłaca się: mistrz Polski przegrał drugi mecz. Filozofię transferową Wisły krytykuje Jan Tomaszewski w rozmowie z Futbolnews.pl.

- W Wiśle gra obecnie wielu zawodników wypożyczonych. Ale klub nic z tego nie ma. Jeśli piłkarz się nie sprawdzi, to są to pieniądze wyrzucone w błoto, a jak się wypromuje, to odchodzi. I tak, i tak klub nic z tego nie ma - uważa Tomaszewski. - W Ekstraklasie był już taki klub, który korzystał w większości z usług wypożyczonych graczy. To była Odra Wodzisław. Można sprawdzić, gdzie ona obecnie jest - dodaje.

Tomaszewski porównuje obecną sytuację Wisły do reprezentacji Polski. - Smuda też tylko "wypożycza" zagranicznych piłkarzy, którzy dzięki grze w kadrze chcą się wypromować - uważa.

Tomaszewskiemu nie podoba się również stawianie niemal wyłącznie na zawodników z zagranicy. - Z jednej strony to są pieniądze Bogusława Cupiała i może sobie kupić nawet 50 obcokrajowców. Ale z drugiej strony uważam, że kiedyś trzeba dać w końcu szansę młodym Polakom. Mecz z Twente pokazał, że obecni zawodnicy Wisły nie są najwyższych lotów, dlatego choćby Kew Jaliens i Michael Lamey nie grają u siebie w Holandii - podkreśla.

Tomaszewski za politykę transferową obwinia Stana Valckxa, który odpowiada w Wiśle za transfery. Były piłkarz reprezentacji Polski przypomina kontrowersje związane z osobą Holendra, kiedy ten odchodził z PSV. - Nie wiem, czy Bogusław Cupiał nie dał się złapać tutaj w pułapkę. Czy Valckxowi nie zależy na wypromowaniu niektórych piłkarzy? - pyta retorycznie.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:16.