
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
||
|
Cytat:
Cytat:
I zapewniam Cię, że nie wszyscy mieli ochote Małem zrobić dobrze, albo onanizowali się pod kołdrą z powodu bramki z Apoelem. Tylko ślepym i tym, co wolą skakac plecami do boiska, zamiast oglądać mecz, ta bramka zaciemniła obraz gry Małeckiego. |
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
|||
Szachy to gra spokojna i wyciszona. Szachy to nic innego jak filharmonia, teatr czy łyżwiarstwo figurowe. Piłka nożna to gra dynamiczna, waleczna, charakterna i wywołująca emocje. Dlatego podczas oglądania gry w szachy człowiek jest siłą rzeczy skupiony w ciszy a podczas oglądania piłki aż w nim wrze i dziwie się tym którzy mogą w spokoju oglądać ten sport. Cytat:
To wyssane z palca durnoty pisane przez media jakoby stali tyłem do murawy cały mecz. W przenośnie owszem ale tak samo jak pikników interesują ich wyniki i cieszą się gdy Wisła jest na najwyższym podium. Gdyby tak nie było to by nie skakali po sobie po każdym golu, wykrzykiwali nazwiska strzelców bramek i chodzili na rynek świętować. Cytat:
Idac na mecz musiałbyś się chować po kanałach a barwy chować do portek. Zapomniałbyś o piciu piwka przed meczem w barze nieopodal stadionu czy przy AGH. Na trybune weszedł by Pasiak , skroił Cie z szalika i wyszedł. Że nie wspomnę o kompletnej klapie organizacyjnej. Wisła byłaby upokarzana nawet przez tą Odrę bo nikt by się z nią nie liczył, byłaby na każdym kroku opluwana, upokarzana i wyśmiewana. I tyczyłoby się to też Ciebie i Tobie podobnym. Na mecz u siebie z trudem byś doszedł a o pojechaniu na wyjazd mógłbyś zapomnieć. Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy że idać na mecz bezpiecznie to zasługa tychże osób które czuwają nad Waszym bezpieczeństwem i niejednokrotnie cierpią na tym zdrowotnie. Policja przecież Was nie upilnuje, co najwyżej dołoży pałką na siniaki zostawione po atakach Cracovii, tfu, nawet Garbarni. Niech odpuszczą, dostaniesz siekierą czy tasakiem to szybko zmądrzejesz. Z Gliwic zapewne raz na czas (Apoel) przyjeżdzasz hehe ale dużo wiesz oczywiście. Wybrałeś Wisłę a nie Piasta bo znasz historię Wisły, cenisz ją jako klub, masz szacunek wobec herbu i tego co wielopokoleniowa brać kibicowska robiła dla niej czy dlatego bo wygrała mecz z Parmą?
Ostatnio edytowane przez CH. : 05.09.2011 o godz. 20:58.
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Powiem tak. Wiele tu mądrego zostało napisane. W szczególności posty Guliego i SkMk są warte uwagi. Natomiast lekko załamałem się czytając post FraMata. Ciężko oczekiwać po forum jakiegokolwiek poziomu od użytkowników forum, skoro jego moderator nie rozumie elementarnej zasady subkultury kibicowskiej, którą wszyscy tworzymy - czyli jedności w działaniu. Ktoś to już kiedyś napisał - skoro jest protest, to mnie nie obchodzi, czy on jest wg mnie słuszny czy też nie, ale podporządkuje się każdej decyzji jaką podejmie osoba, będąca znacznie bardziej zasłużoną dla ruchu kibicowskiego na Wiśle niż ja. I ja rozumiem taką hierarchię. Na stadionie nie może być demokracji, bo inaczej wyglądałoby to tak, że każdy ciągnie wózek w swoją stronę, a to nie o to chodzi. Chodzi o to, żebyśmy tworzyli niezłomną jedność, tworząc Wisłę Kraków. Bo Wisła Kraków to jej kibice, a nie piłkarzyki, które raz kopną piłkę dobrze i już myślą o transferze zagranice.
Co do Małego. Jedno jest pewne postacią jest wybitnie, ale to wybitnie kontrowersyjną. Czy jest dobrym kopaczem? Wydaję mi się, że w Wiśle na jego pozycji byli już lepsi, ale chyba nie było zawodnika, który budziłby takie kontrowersje jak Patryk. Na pewno nie jest to oczytany erudyta, tak jak pewnie większa część forum by chciała. Ważne to? W mojej opinii nie, on ma dobrze kopać kawałek skóry wypełniony powietrzem. Rozumiem jego rozgoryczenie spowodowane gwizdami, przecież on nie jest Messim, słabsze mecze mogą się mu zdarzać i to absolutnie nie jest powodem by 'wynagrodzić' go porcją gwizdów. W meczu z Lechią raczej nie zauważyłem jakiegoś braku ambicji czy walki u Małeckiego. Po prostu wyszły mu słabsze zawody. Także gwizdy w jego kierunku to było nieporozumienie. Jednakże ta cała sytuacja urosła do granic absurdu. Kilkadziesiąt osób gwizdało, a na forum od tygodnia dyskutuje się tylko o tym. Trochę więcej dystansu życzę wszystkim. Mały też mógł oczywiście się ugryźć w język, ale jest jaki jest i rozpętała się burza, zupełni niepotrzebnie. Wysyłanie jakiegokolwiek kibica Wisły na Cracovię było nie na miejscu i trzeba to jasno stwierdzić. Moim zdaniem ogólnie za bardzo przywiązujemy się do piłkarzy, skandując ich nazwiska, to samo tyczy się trenera. Na takie wyróżnienie wg mnie trzeba sobie zasłużyć długoletnim poświęceniem dla klubu, w mojej opinii jedynym Wiślakiem, godnym skandowania jego nazwiska na meczu jest Radek Sobolewski. Przykro patrzy się na taki rozłam, zarysowywujący się coraz wyraźniej. Moderator zamiast załagodzić dyskusje, jeszcze dodaje do pieca, bezceremonialnie atakując kiboli zza bramki. Musisz zrozumieć, że gdyby nie część tych fanatyków, którzy w opinii coraz większej ilości osób tutaj są niepotrzebni, to nie mógł byś spokojnie po meczu do samochodu wsiąść bo żydy już by tam były. Także trochę szacunku się należy, to że ktoś płaci za bilet mniej, nie znaczy automatycznie, że można po nim tak bezczelnie jechać. FraMat - takimi postami tylko pogłębiasz podział, niektórzy będą pisać "1906% poparcia", inni będą gnoić, a to nie o to chodzi. Apeluje o spokój, trochę mniej emocjonalnego podejścia do sprawy. Kibice z E. Miłoby było, gdybyście oprócz narzekania na forum czasami coś odpowiedzieli, pociągnęli doping z młynem. Bo lada moment przyjedzie tu Amica w sile 1.5 koła i będziecie potrzebni, bo inaczej czeka nas siara na całą Polskę. Także w swoim zacietrzewieniu, pamiętajcie też o tym, żeby od czasu do czasu też dać coś z siebie dla Wisły. Bo Wisła jest jedna, jest naszą wspólną pasją. I to jest wspólny mianownik i dla piknika i dla kibola. Każdy podchodzi do tego bardzo indywidualnie. Dla mnie Wisła to jest sposób na życie dla innych może to być rozrywka na weekendowy wieczór. Cóż to trzeba uszanować. Niech jednak taka osoba nie rości sobie praw do rządzenia na stadionie, bo wtedy to zakrawa na jakiś absurd. I nie chodzi o szufladkowanie ludzi, tylko o zwykły "podział obowiązków", który panuje na wszystkich stadionach w Polsce. Nie rozumiem jednego. Czemu na Amice czy Legii nie ma takich problemów. Tam jest jedność, tam jest hasło "Cała Legia zawsze razem". U nas tego troszeczkę brakuje i musimy razem pracować, żeby to zmienić. Niech kibice z E czasami się włączą do dopingu, wstaną na fali, dorzucą się czasem do zbiórki, bo inaczej będzie jak będzie. Musimy zacząć stanowić jedność. W jednym się zgadzam z przedmówcami. Błagam ludzi spod Opola, z podkarpackiego czy lubuskiego, żeby nie wypowiadali się na tematy kibicowskie. Być może grę piłkarzy analizujecie lepiej niż my tu w Krakowie, macie tam telewizory Haj Definyszyn i widzicie wszystko jak na dłoni, ale tematy kibicowskie zostawcie ludziom z Krakowa i okolic. Bo to miasto naprawdę jest specyficzne, kibicowanie tu jest specyficzne i nic nie wie o tym ktoś, kto nie miał styczności z kibicami pewnej drużynki. Zapewniam was, że pisalibyście inaczej mieszkając tutaj w Krakowie. Także skończcie stukać te moralistyczno-pouczające posty, bo na rzeczy znacie się mało, albo wcale ![]() Jednym słowem - więcej spokoju, mniej emocji, więcej oddolnego działania na rzecz zjednoczenia Wisły Bo Wisła jest jedna.![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
|
|
Ten post jest tak dobrze napisany ,że fajnie gdybyśmy na nim zakończyli dyskusję. Wielkie brawa dla autora !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
|
|
@Guli - we wcześniejszych postach piszesz że Mały pokazał charakter. Ja twierdzę że pokazał skrajną głupotę , za którą powinien solidnie zapłacić! On jest dla kibiców a nie kibice dla niego.
![]()
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: UK
Offline |
|
|
poczytaj stronki Amici to zobaczysz jaka maja jednosc - ( MA POWSTAC DRUGI MLYN ) - poczytaj stronki Legii i zobacz jak sie ludzie ciepia o bilety na PSV - ktore rozeszly sie po znajomosciach...(
na Wisle chodzilem jak jeszcze wiekszosci z was nie bylo na swiecie albo raczkowaliscie - jedyne gwizdy jakie pamietam na zawodnikow to byly uzasadnione w 1994 roku(albo 93-juz nie pamietam a nie chce mi sie szukac) - a w zasadzie nie gwizdy tylko spiewanie (zlodzieje) - w kolejnych latach zawsze jak jakies pikniki wychylaly sie z gwizdami to od razu uciszalismy ich jakimis tekstami i bylo spokojnie - teraz stadion duzy i sporo nowych ludzi , trzeba takim wytlumaczyc ze na Wisle sie nie gwizda na zawodnikow , chyba ze jest specyficzna okolicznosc ... a odnosnie Malego to juz w ogole przegiecie i trzeba miec niezle zryta psych zeby go zwyzywac... tylko tyle i az tyle odemnie
Ostatnio edytowane przez CMSNero : 05.09.2011 o godz. 21:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
|
|
Świetny post fialo i pozwolę sobie zacytować z czym się zdecydowanie zgadzam z Tobą:
![]()
the end
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa
Offline |
|
Po pierwsze piszesz o proteście i o tym że (jak sądzę nawiązujesz do meczu z Amicą) prosta podczas protestu nie przyłączyła się do niego tylko dlaczego nie wspominasz o tym że ci ludzie z sektora E NIE WIEDZIELI O PROTEŚCIE po drugie piszesz o tym że w meczu z Lechią druga strona nie istniała (siedzę na G wiec sądzę że pisze również do mnie) tylko szkoda że również nie poruszasz ważnej kwestii a mianowicie: młyn jest od dopingowania do tego chcecie doprowadzić a tu kidy Lechia krzyczy o Donaldzie połowa młyna milczy!! tak dokłądnie to było widać. po trzecie i ostatnie piszesz że Małecki to piłkarz z charakterem, a zapomniałeś sparing w którym powiedział że ma w dupie ławkę i grał nie będzie? a naplucie w twarz kibicom wysyłając ich na drugą stronę to pryszcz? pseudo przeprosiny i dzisiejsza wypowiedź. dlaczego nie piszesz także o meczu z Koroną w którym wychodząc z ławki przeczłapał kilkanaście minut! to jest piłkarz charakterny? co to w ogóle oznacza? czym zasłużył na taką opinię? nasuwa mi się jedno po tych przeprosinach: Won z Wisły dla malowanych klakierów i gwiazdeczek !! ![]()
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: K-ów
Offline |
|
dorośnij !!! a jako że to temat o Naszych zawodnikach to tego samego życzę Patrykowi "Dorośnij chłopie bo już czas najwyższy..." |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
|
|
|
|
|
Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
NIe rozumiem co wy od Małeckiego chcecie. Sprawa oczywista jest ze w trakcie meczu nikt nie ma prawa gwizdac jak sie komus gra nie podoba to niech wypierdala i tyle.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice
Offline |
|
I szpiegu szoguna jak już tak obczaiłeś mój profil i w publicznej dyskusji do mnie się czepiasz to wiedz, że na Wisłe chodziłem regularnie nie dlatego, że sobie wybrałem zamiast Piasta, ale dlatego, że przez 9 lat mieszkałem w Krakowie gdzie Wisła z piłkarskiego punktu widzenia jest oczywistym wyborem... Nie ma to żadnego znaczenia dla dyskusji, bo ona dotyczy nie tego jakimi jestesmy kibicami tylko tego jakim prawem Małecki wyprasza kibiców z stadionu... Parafrazując Pana Zagłobę proponuje żeby następnym razem wielbiącym go kibicom darował Niderlandy... Rzecz w tym, że to rozumiem. Nie rozumiem jednak dlaczego inne motywacje mają Cię czynić lepszym kibicem? Dlaczego masz mieć więcej prawa niż inni... Jakim prawem ktoś mówi, że mam wypierdalać ze stadionu jak mi się coś nie podoba co sobie ustalili "kumaci". Jakim prawem nie wolno mi gwizdać na piłkarza X a wam wolno od ch... wyzywać piłkarza Y... Stadion nie jest własnością ani waszą, ani Patryka Małeckiego. Czas zrozumieć, że jest na nim miejsce dla wszystkich na równych zasadach i w roli gospodarzy nie wystepuje określona frakcja kibicowska... ![]()
Nonckiewicz!! Siadej...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
![]() Klient płaci - klient wymaga. Zasady są proste. Jak drut! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
Gdyby na mecz przychodziło tyle osób ile Małecki powiedział to moglibyśmy śmiało szukać nowego stadionu. Po co nam byłby drogi w utrzymaniu stadion na 30 tysięcy miejsc? Każdy kibic jest ważny i nie można pochwalać takich zachowań. W momencie kiedy stracimy sponsorów, czy zyski z biletów to stadion będzie ciężko utrzymać.
Inna sprawa, że poprzednie zachowania Małeckiego też mają prawo się nie podobać kibicom. Warto sobie również przypomnieć jak wyglądała sprawa odejścia Kosowskiego. Przypomnijcie sobie jak krytykowano innych piłkarzy (np. Pawełka, Paljicia, Paulisty, Uche, Frankowskiego). |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
|
I jeszcze jedno jak już tak nawiązujecie do zasady klient płaci klient wymaga - co moim zdaniem jest absolutną bzdurą jeśli chodzi o przełożenie na mecz piłkarski. Małecki jest pracownikiem Wisły. Nie jest tam żeby was zadowalać jak małpa w cyrku. Jest wolnym człowiekiem i może powiedzieć że ma kibiców w dupie. Czemu macie pretensje do Małeckiego?! Miejcie pretensje do Basałaja że go nie wyrzuci z klubu. Tak to działa. Jak jesteście klientami to walcie do pracodawcy a nie do pracownika.... Taka mała rada. Może napiszcie jakiś list, albo petycje. W końcu wymagacie...
Ostatnio edytowane przez legol : 05.09.2011 o godz. 22:26.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
Synki kochane,niedawno prowadziliście dyskusję n.t."frajerstwo...."zastanówcie się,czy być może akcja z Małeckim,jej rozgłos i masowość nie jest rozpoczęta i potęgowana w ramach rewanżu przez "unych". W fabryce tatusia naczelnego kibica"unych" nie takie rzeczy potrafią robić.B C zrobi jak będzie uważał,bo to mimo wszystko{choćby to,że pierwszy mecz który rozkminiłem miał miejsce prawie 43 lata temu}to są jego klocki.Sorry za chaotyczny wpis,ale to mój pierwszy w życiu post,a da części z was mógłbym być na upartego nawet dziadkiem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
Tu nawet nie chodzi o to po czyjej stronie są racje.
Małecki dostał juz n-razy kolejną szanse , odmówił wyjścia na boisku - ubrania koszulki z Białą Gwiazdą - zostało mu przebaczone. Już wtedy mógł odejść z zespołu . Mniejszy grzechy już pomijam , ale kontrowersji nigdy nie brakowało. W międzyczasie Maaskant go trochę utemperował , ale w głowie mu już chyba nikt nie naprostuje. Machania rękami i kłócenia się z sędziami można jakoś oduczyć , ale mentalności się nie zmieni . Zaledwie rok po tamtym wydarzeniu , nadszedł drugi krytyczny moment w Wiśle . Pewnie wpływ na to miały także nieudane pertraktacje kontraktowe . Co jak co , ale Małecki ma złych doradców . Myślę że na 99% to jego ostatnie miesiące w Wiśle . Cupiał takich rzeczy nie wybacza ( chyba że po latach ) . |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
Gdyby nie Ci kibice, którzy chodzą na mecze i wpierniczają kiełbaski razem z Colą i popkornem, gralibyśmy w trzeciej lidze. Niestety większość przerzuciłaby się na Cracovię, albo na coś innego - niestety w piłce też rządzą brudne rynkowe zasady i Twoja miłość do klubu tego nie zmieni. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
|
|
Tak się zastanawiam co jest bardziej chamskie? Gwizdy czy ciągłe wyzwiska, które lecą z trybun prawie bez ustanku. A potem te rozmowy w przerwie w stylu:
"Ten pier.... Diaz, co ten ch... robi w na obronie" albo "Niech ten Bunoza w końcu wyp.... z Wisły" itd, itp, etc. W zasadzie dotyczy to każdego zawodnika. Ja rozumiem że wiele osób przychodzi na stadion żeby sobie pobyć "zjednoczonym i niegrzecznym". Ale czy to jednak usprawiedliwia chamstwo? Jak oglądam mecz to też ponoszą mnie emocję ale jakoś daję rady nie obrzucać wszystkich mięsem. wolfy ma rację ta "loża szyderców" jest czymś z czym powinno się walczyć. Wracając jednak do tematu - problem w tym, że i my i piłkarze jesteśmy rozpieszczeni. My wynikami Wisły w ostatnich latach, a piłkarze ciągłym uwielbieniem. To były pierwsze gwizdy od baaaaardzo dawna, a jednak aż tak ubodły Pana Małeckiego. ![]()
c.d.n.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
To ma być atmosfera która zapełni stadion?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.09.2011 o godz. 22:48.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
|
Zgadzam sie na innych stadionach jakos kibice gwizdzą i jada po swoich pilkarach jak po burej suce -i tyle -przekaz jest taki-albo pilkarze wezma sie do roboty albo won stad A u nas jak polecialo troche gwizdow z 1/10 czesci sektora to Malecki oburzony jakby mu conajmniej dom spalili. Ja wiem ze Wisla znaczy dla niego wiele itd,ale chodzi mi o podejscie do tej sprawy. Niech pilkarze WIsly zrozumieja-to nie są swiete krowy ,albo zubry zeby ich trzymac pod ochroną,a krytyka np w postaci gwizdow po kompromitujacej grze
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 05.09.2011 o godz. 22:58.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
|
|
ktoś z Was wie co z Boguskim ?
Co sobie znowu złamał albo naciągnął ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
|
I przestańcie już wyolbrzymiać ogromną rolę zjadaczy kiełbasek. Przez 1.5 roku nie jeździli do Sosnowca i na SS jakoś nie gramy w 3 lidze. Przed nowym stadionem też nie było ich tak dużo a udało nam się zdobyć w tym czasie 7 mistrzostw. Zresztą w takiej ilości w jakiej pojawiają się na lidzę to zysk dla klubu jest wątpliwy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków
Offline |
|
|
Dokladnie, wielka rola KLIENTELI z R22 była ujawniona w sezonie 09/10. W Sosnowcu i ( w pewnej mierze) na Suchych Stawach pojawiały się osoby NAPRAWDĘ zajawione na Wisłę.Chuligani, fanatycy i PRAWDZIWE jak to nazywacie" pikniki", mające Wisłę w sercu a nie tylko na tapecie w laptopie w pracy. Czym ten sezon różnił się pod względem wyniku piłkarskiego od sezonu mistrzowskiego? Samobójem Jopa! Gdyby nie to, to zdobylibyśmy mistrza w takim samym stylu jak w zeszłym sezonie - z tym że bez udzialu biednej, uciśnionej i obrażanej KLIENTELI z Reymonta.
![]()
PSIA KREW
"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma... ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
|
|
Gwiżdże to się na psa... albo .....ę przy drodze. Nie na reprezentanta Wisły. Tyle w temacie - płaczki.
![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Member
Od: 09.2010
Offline |
||||
Kto płacze PO PIERWSZYCH GWIZDACH NA STADIONIE od x-lat, NO KTO? Gada z dziennikarzami jaki to on jest pokrzywdzony. Mam nadzieję, że to zrozumiesz.
NIE MACIE NAJMNIEJSZEGO POJĘCIA O PROWADZENIU KLUBU, MATEMATYCE, BIZNESIE, PRZYCIĄGANIU KIBICÓW. Osobiście chcę, że WISEŁKA była wielkim i znaczącym klubem, WAM TO NIE PASUJE. Apeluję do waszego zdrowego rozsądku. To co, wejdziemy sobie na politykę transferową i sprawdzimy wasze wybrzydzanie jakich to zawodników Wisełka sprowadza. NIE WIDZICIE ZWIĄZKU PRZYCZYNOWO-SKUTKOWEGO między zapaścią finansową jaką spowodował tamten sezon, stratami wynikającymi z tego, wyprzedażą zawodników itd. Przerasta WAS to i im prędzej sobie zdacie z tego sprawę, tym lepiej będzie dla Was i Nas wszystkich. Opowiadacie takie farmazony, że przykro słuchać.
Luźna propozycja, zrobić sondę: "co myślę o zachowaniu Pana Małeckiego", zebrało się tu paru kolegów od klepania się po pupce i będą się przekonywać, że ich punkt widzenia powiela większość kibiców, że mają patent na rację. Większość osób sobie odpuszcza z wami dyskusje, jest takie mądre przysłowie ludowe o rozmowie z pewnym typem osobnika. ZGROZA.
Ostatnio edytowane przez tokra : 06.09.2011 o godz. 00:41.
|
||||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|