
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#11
|
|
Od kiedy Twente trafiło do K, od razu mi się wymarzyło trafienie do tej grupy. Najsłabszy z holednderskich teamów (lepsze to niż PSV i AZ Alkmaar). Robert i spółka z pewnością będą chcieli się pokazać tam z jak najlepszej strony!
Fulham to drugie marzenie. Mieszkam w Londynie, a na stadion mogę dojść nawet pieszo! Będzie nas, Wiślaków na pewno mnóstwo na meczu wyjazdowym! Ale się cieszyłem jak trafili do K A w ogóle Odense to rewelacja. Mistrz kraju dostaje lanie od Pilzna, a przecież Odense jest słabsze. Nie ma co lekceważyć rywali, ale o ile lepsze Odense od Lokomotivu, czy Rapidu Bukareszt! Marzyło mi się to K cały czas i wybuchłem z radości od razu! Za**biste losowanie |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|