
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#11
|
|
PP jest najłatwiejszym trofeum do zdobycia i aż krew zalewa, że tak trudno jest nam to trofeum zdobyć.
Po pierwsze nie zaczynamy od jakiś odległych eliminacji a od razu od 1/16... Po drugie nie zaczynamy od dwumeczu, wystarczy raz dobrze zagrać i jesteśmy w 1/8... Po trzecie w 1/16 trafiamy zawsze na słabą drużynę nie grającą w ekstraklasie... Po czwarte, również w 1/8 możemy trafić na słabszą drużynę, która nie gra w ekstra, np. Olimpię Elbląg lub Arkę Gdynia... Po piąte, mając więc trochę szczęścia do 1/4 można dość grając przeciwko bardzo łatwym przeciwnikom... Po szóste, w dalszych etapach nadal jest łatwo bo można trafić na zespół z ekstra, który walczy o utrzymanie, bądź ważniejszy mecz ma w lidze i wystawi słabszy skład, lub nie zależy mu na tym trofeum bo wyjazd do Kazachstanu będzie dla niego zbyt drogi, czyli odpuszczanie, co często się zdarzało bo mecze na szczeblu 1/4 z reguły do porywających nie należały... Po siódme, rywala z naszej ligi, takiego przez duże R możemy trafić raz bądź dwa razy, Prościej się nie da. Mam nadzieję, że tym razem zagramy lepiej i poważniej i wygramy to trofeum. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|