The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
staszek001
Senior Member
 
 
Od: 04.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2011, 19:35
Skimciol napisał(a):Wyświetl post
dzięki za wstawienie ale ma to ktoś po polsku bo mój angielski do dobrych nie należy
(Narrator)
Przenosimy się do Polski gdzie Wisłę Kraków dzielą tylko 2 mecze, aby w końcu zapewnić sobie udział w fazie grupowej ligi mistrzów.
Piękne i jedno z najstarszych Polskich miast, ale pominięte jako gospodarz Euro 2012 mimo posiadania mistrza Polski. Czy Wisła może umieścić Kraków na futbolowej mapie?
(Robert Maaskant)
/niezrozumiałe/ to tracicie szansę, ponieważ Kraków jest pięknym miastem. Dlatego awans do fazy grupowej choćby po to aby pokazać jak pięknym miastem jest Kraków. To wspaniała okazja dla miasta.
(Narrator)
W mieście i na wyjeździe 6 razy Polacy nie pokonali ostatniej przeszkody przed fazą grupową ligi mistrzów. Na szczęśliwą siódmą próbę czeka prawie gotowy i bardzo hałaśliwy stadion.
(Basałaj)
/po polsku/
(Maaskant)
Stadion będzie pełny. Atmosfera jest fantastyczna. Co niektóre kluby nawet onieśmiela. /niezrozumiałe/ o zwycięskiej (?) drużynie będzie się pamiętać, ponieważ o to w tym chodzi. Nie wydaje mi się, że chodzi tu w tej chwili o pieniądze. Moi zawodnicy chcą grać na najwyższym poziomie. Chcemy być częścią tego.
(Narrator)
/relacja z meczu/
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:47.