
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2003
Offline |
#11
|
Przenosimy się do Polski gdzie Wisłę Kraków dzielą tylko 2 mecze, aby w końcu zapewnić sobie udział w fazie grupowej ligi mistrzów. Piękne i jedno z najstarszych Polskich miast, ale pominięte jako gospodarz Euro 2012 mimo posiadania mistrza Polski. Czy Wisła może umieścić Kraków na futbolowej mapie? (Robert Maaskant) /niezrozumiałe/ to tracicie szansę, ponieważ Kraków jest pięknym miastem. Dlatego awans do fazy grupowej choćby po to aby pokazać jak pięknym miastem jest Kraków. To wspaniała okazja dla miasta. (Narrator) W mieście i na wyjeździe 6 razy Polacy nie pokonali ostatniej przeszkody przed fazą grupową ligi mistrzów. Na szczęśliwą siódmą próbę czeka prawie gotowy i bardzo hałaśliwy stadion. (Basałaj) /po polsku/ (Maaskant) Stadion będzie pełny. Atmosfera jest fantastyczna. Co niektóre kluby nawet onieśmiela. /niezrozumiałe/ o zwycięskiej (?) drużynie będzie się pamiętać, ponieważ o to w tym chodzi. Nie wydaje mi się, że chodzi tu w tej chwili o pieniądze. Moi zawodnicy chcą grać na najwyższym poziomie. Chcemy być częścią tego. (Narrator) /relacja z meczu/ |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|