The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2011, 16:44
A może to Dragan zagra jako drugi skrzydłowy a któryś ze środkowych pomocników na prawej obronie ,np. Brud albo Wilk ? Na oficjalnej tez napisali że jeszcze nie wiedzą jakim ustawieniem zagra Wisła i kto na 100 % zagra na prawej obronie . Skład wg mnie rozsądny , tylko współczuję troszkę Kowalowi - co on musi teraz czuć skoro trener woli dać zadebiutować młodemu Czekajowi niż jego wystawić . Lubie gościa i byłoby lepiej gdyby gdzieś poszedł ponieważ pokazał że może grać w pierwszym składzie jakiegoś słabszego zespołu klasy Piasta i tak byłoby dla niego lepiej a rolę czwartego stopera przejmie Michał .
Niektórzy piszą ,że powinniśmy spokojnie ten mecz wygrać nawet drugim składem . No ja uważam że będzie ciężko . Po pierwsze Korona zdobyła w 3 kolejkach 5 punktów więc nie są chłopcami do bicia , po drugie nam zawsze ciężko się grało w Kielcach . Po trzecie - mogą być problemy ze zgraniem : duet środkowych obrońców po raz pierwszy stworzą debiutant Czekaj i Bunoza którego tez jeszcze nie można nazwać doświadczonym zawodnikiem , muszą sobie nawzajem podpowiadać , ciekawe co z prawą obroną ? Linie pomocy i ataku wyglądają już solidniej choć też jest kilka niewiadomych . Kto zagra na drugim skrzydle ? Kto jako ofensywny ? Zobaczymy jak to będzie ale nie można spodziewać się łatwego meczu !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:17.