The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2011, 12:37
Legia zagrała dobry mecz tak samo jak nasza Wisła, daleki jestem od stwierdzania wyższości Spartaka nad Apoelem, gdyż rosyjski klub bardzo odbiega poziomem od Spartaka sprzed chociażby 10 lat i na pewno nie jest to drużyna klasy Marsylii czy Sevilli jak to jeden użytkownik chce nam przekazać. Wg mnie jest to zlepek świetnych na nasze realia indywidualności, jednak jako drużyna całość prezentuje się miernie w stosunku do potencjału. Apoel odwrotnie, nie posiada żadnej mega gwiazdy, jednak poprzez kolektyw potrafi wygrywać/remisować z średniakami Europejskimi - to dotyczy czołówki klubów na Cyprze, pamiętacie chyba jak bezkompromisowo grał Apoel z Chelsea, czy Anothorsis z Interem.

Widzę, że humory u Legionistów są przednie - oczywiście macie ku temu podstawy bo teraz Legia zaczęła na dobrym poziomie, który pozwoli Wam walczyć o mistrzostwo. Jednak wasze zachowanie tutaj staje się coraz to większą napinką, a już teksty typu "Chciałbym żeby Wisła odpadła z Apoelem" pisane na forum Wisły Kraków powinny być przynajmniej nagradzane upomnieniami, bo jeśli użytkownik, który do tej pory wypowiadał się w sposób sensowny i miał szacunek do pewnie znienawidzonego klubu nagina pewne prawa gościnności to już jest coś nie tak.
I żeby nei było, oczywiście nie mam nic przeciwko kibicowaniu apoelowi w wtorkowym meczu, jednak co innego jest wchodzić na forum Mistrza Polski i specjalnie pisać prowokujące teksty typu, "we wtorek kibicujemy apoelowi! Wisła niech odpada".
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:56.