
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: WISŁA KRAKÓW - SALVATOR
Offline |
#11
|
|
Przykroszka te nędze oglądać. Sezon się dopiero zaczyna. a my juz jedziemy na fuksie.
Tak se radośnie imaginuję , że może sie na te puchary nastawiamy i liga już im mentalnie nie po drodze... Ale przecie to pierwsza kolejka ! Powinni Widzew pojechać w 15 min bez mydła. A tu męczarnia i kopanina. I taka dodatkowa didaskalia mnie naszła: że ostatnio kukając mecze mam wrażenie że ktos mi cos usypiajacego do piwa dodał... nuda nuda nuda nuda wolny nuda nuda róg apogeum nudy nuda nuda gol dla nich nuda nuda nerwy fuks koniec i nie chce mi sie czytac portali o tym ze nuda nuda nuda... ![]()
semprini, klancyk i części niesforne....
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|