
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen
Offline |
#91
|
![]() Źródło: weszlo.com Nasi kibice są wszędzie ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#92
|
![]() ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#93
|
|
Njamniej ekscytujący finał w historii ? Licżę na dobrą grę Urugwaju a w szczególności Luisa Suareza
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#94
|
|
No to Urugwaj pewnie wygra ,wogole dziwne te polfinały ,ale jak widac Argentyna i Brazylia na dzis sa cienutkie.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#95
|
|
Całe Copa America 2011 jest cieniutkie.
![]() W naszych sercach nie ma litości.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#96
|
|
Wenezuela i tak pokazała klase - zawsze w cieniu a tu polfinał.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#98
|
|
Oglądam sobie mecz a tu...
![]() ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: KRK
Offline |
#99
|
|
Facet w torebce na mordzie rozwalił.
![]()
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|
|
|
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#100
|
Gdyby Paragwaj wygrał turniej bez wygrania ani jednego meczu, byłoby to pośmiewiskiem futbolu w Ameryce Łacińskiej. I potwierdziło, jak mizerny był poziom tegorocznej Copa America. Niech więc Paragwaj i Urugwaj zagrają ładny mecz, najlepiej rozstrzygnięty w 90 minutach. ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#101
|
|
byl taki pilkarz Michael Guevara w Jadze i nie dostal w ogole szansy a dzis zdobywa braz z Peru
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#102
|
|
Wenezuela była wczoraj lepsza, ale przegrała 1-4 ;O Nie da się tego racjonalnie skomentować.
Dzisiejszy finał jakiś niespecjalny, grają dwa państwa, które mają razem mniej ludności niż Buenos Aires, w którym wreszcie rozegra się mecz w obecnej edycji CA. Wolę, żeby wygrał Paragwaj. Ten turniej zapisał się jako mega niespodziankowy to niech tak się skończy. I tak ogromnie niespełniona będzie Wenezuela, naprawdę mogła sprawić sensację. ![]()
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA |
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#103
|
|
Gdybym miał postawić pieniądze to na Urugwaj.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#104
|
|
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/copa...a-zywo/4946336
Jak widać, nie tylko Polsat robi ludzi w ch... Na TVP2 zamiast meczu idzie "Kabaret"... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#105
|
|
Patrzac, ze jest to turniej niespodzianek moim zdaniem wygra Paragwaj
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#106
|
E: powtórka, żenada.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 24.07.2011 o godz. 20:04.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#107
|
|
Miały być transmisje w TVP, ale jak widać się rozmyślili, po odpadnięciu Brazylii i Argentyny...
PS. Fajne mają maskotki na tym Copa America Śmieszne i z pomysłem.Nasze do tamtych się nie umywają. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#108
|
|
ale flegmatyczny ten komentarz
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#109
|
|
Kto komentuje ze Szpakiem finał? Bo ten koleś się kompletnie nie nadaje! Przez te jego 'ah' i tembr głosu, którym mógłby uśpić pięciolatka z ADHD musiałem przełączyc na zagraniczny komentarz...
![]() |
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#110
|
|
Przecież tam gra Maxi Pereira, a nie Maxi Rodriguez. Czy ten stary tetryk jest ślepy? Nie ma już w tym TVP kto mu podpowiedzieć? Obok przecież siedzi jaśnie oświecony wielki ekspert od piłki latynoamerykańskiej.
![]()
Ostatnio edytowane przez _ukoL : 24.07.2011 o godz. 20:45.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#111
|
|
Urugwaj miażdży
))) Uwielbiam ich za ta walkę!![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#112
|
|
na jakim programie jest mecz?
dzięki, ale akurat go nie mam ;/ Powód: ;/
Ostatnio edytowane przez anka1906 : 24.07.2011 o godz. 20:54.
![]() http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7881 Litowałam się ciągle nad sobą, ponieważ nie miałam butów i musiałam chodzić boso - aż do chwili, gdy spotkałam pewnego człowieka i zobaczyłam, że nie miał nóg Wisła Kraków- jest dla mnie jak narkotyk, moja prywatna odmiana heroiny...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#113
|
TVP Sport |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#114
|
|
W TV na TVP Sport.
![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#115
|
|
Tomasz Wołek - nikt sie tak nie zna na pilce poludniowoamerykanskiej w polsce jak On, a jego komentarze zawsze (przynajmniej mnie) dobrze sie slucha. Co do meczu to niespodzianki koncza sie w Finale. Jest jeszcze 2 polowa ale nie sadze, by tak grajacy Urugwaj dał sie zaskoczyc
|
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#116
|
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#117
|
|
Suarez i Forlan , to są prze kozaki , popierdalają jak samochodziki.
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: R22
Offline |
#118
|
|
Maxi Rodriguez... Nosz kur** mać eh...
Komentarz na strasznie kiepskim poziomie emocjonalnym taki flegmatyczny, że aż usypia ... a tymczasem Ursusi zmierzają po 15 zwycięstwo ; ) ![]()
Semper Fidelis!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#119
|
|
Cały Urugwaj świetnie gra. Ogólnie lubię takie turnieje gdzie pada dużo niespodzianek więc tegoroczna CA jak najbardziej na plus mimo niedużej ilości bramek
![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#120
|
|
Kontra na 3-0 Urugwaju cud-miód-orzeszki.
I pomyśleć jakie sukcesy i umiejętności a jedynie 3,5 mln ludności... ![]()
Ave
Wisła |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|