
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#11
|
|
Odpaść w złym stylu w karnych - wydaje się niemożliwe. Ale jednak... 4 przestrzelone jedenastki to totalna kompromitacja.
Brazylia w tym turnieju grała od początku kichę. Neymar zamiast się robić na gwiazdę powinien zacząć grać w piłkę. Moim zdaniem facet jest przereklamowany, a dzisiaj pokazał ile jest wart. Piłkarzowi, za którego się daje 50 mln € nie wypada marnować takich sytuacji, jak w I połowie z Paragwajem. To była 200% sytuacja, a chłopak nawet nie trafił w bramkę. Moim zdaniem jednak najbardziej niepokojąca była forma całej drużyny. Odniosłem wrażenie, że Brazylijczycy - niezależnie od ligi, w której grają - zlekceważyli ten turniej i usiłowali wygrać go na stojąco. Paragwaj awansował zasłużenie, bo bardziej chciał wygrać. Ale nie wróżę im sukcesu w całym turnieju - mają źle zestawione formacje, za duża luka między defensywą a linią pomocy. Wolni Brazylijczycy mieli zbyt dużo swobody, silniejszy przeciwnik to wykorzysta. Najlepsze wrażenie jak dotąd sprawia chyba Urugwaj. ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|