
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#1
|
Ja nie twierdzę że Messi był słabszy czy lepszy od kogokolwiek - ja twierdzę że od piłkarza który otaczany jest takim splendorem można oczekiwać czegoś więcej niż tylko wyróżniania się w przegranych meczach. Wiadomo moje wypowiedzi wobec jego osoby są tendencyjne - ale miały takie być. Podkreślam moja wypowiedź była w pewnym stopniu prowokacją, ale pomijając to ze Messi według niektórych grał i tak jak jeden z najlepszych w Argentynie, to i tak grał niesamowicie głupio i jednak w znacznej części bezproduktywnie - głupich strat miał całą masę, dryblował bez sensu i kilka niewykorzystanych podań do kolegów tego nie zmieni. Natomiast gra dwójki Forlan Suarez była wręcz genialna - co ta dwójka wyprawiała mając przeciw sobie pół drużyny z Argentyny to Mistrzostwo Świata. Szczyt boiskowej inteligencji - zero niepotrzebnych zagrań. To według mnie było prawdziwe piękno footballu grali w 10 an 11 na wrogim terenie, a raz za razem w 2,3 zawodników wyprowadzali piękne kontry, cały czas zagrażając bramce Argentyny. Największa gwiazda piłki nożnej znowu się nie popisała - tyle. PS> Pudło jestem fanem Wisły, a w Europie jako tako Valencii. Ale tak wole CR od Messiego , a moim piłkarskim idolem wszechczasów był David Villa - szkoda ze się trochę cofnął w rozwoju.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 17.07.2011 o godz. 13:08.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#2
|
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 17.07.2011 o godz. 13:13.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#3
|
|
Przejście do FCB ewidentnie wpłynęło na jego formę na gorsze... to juz nie jest ten fenomenalny el Guaje - w pojedynkę rozbijający cała drużynę przeciwnika i strzelający raz za razem z każdej pozycji ...
Rozumiem że jesteś fanem Barcy ale tego nie zaklniesz - taka jest prawda David w Barcelonie jest połową siebie z Valencii.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 17.07.2011 o godz. 13:13.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#4
|
Owszem, nie strzela tylu goli, ale też ma lepszych zawodników, którzy także potrafią strzelać - Messi, Xavi, Iniesta... W każdym bądź razie, napisałeś, że cofnął się trochę w rozwoju, co jest lekką paranoją, przecież On ma już 30 lat... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#5
|
Wtedy Villa był jedyny, magiczny, najlepszy napastnik na świecie, teraz jest tylko bardzo dobry, jeden z najlepszych.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 17.07.2011 o godz. 13:21.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: W-wa
Offline |
#6
|
|
Prawda jest taka, że Messi w Barcelonie gra jako napastnik, zaczynał jako skrzydłowy. W reprezentacji mają nadmiar napastników i żadnego wyróżniającego się rozgrywającego i wystawiają tam Messiego, który w klubie nigdy tam nie grał. Ciekawe jak CR zagrałby jako rozgrywający w reprezentacji. Śmiem przypuszczać, że lepiej od Messiego raczej nie.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|