
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk
Offline |
#1
|
|
Abdou Razack Traore, który bardzo chciał odejść z Lechii, zostanie jednak w klubie. Rozmowy jego menedżera, Piotra Pawłowskiego, z działaczami gdańskiego klubu, zakończyły się fiaskiem.
Wprawdzie pojawiły się kluby gotowe zapłacić za 23-letniego reprezentanta Burkina Faso prawie milion euro, ale w Lechii uznano, że to o wiele za niska kwota jak za takiego piłkarza. W takiej sytuacji Traore nie ma wyjścia – dalej będzie grał w Gdańsku, bo obowiązuje go jeszcze 1,5 roczny kontrakt. Być może strony usiądą jeszcze do stołu, aby porozmawiać o podwyżce dla gwiazdy Lechii. Afrykańczyk narzeka na niskie zarobki i uważa, że zasłużył na kilkakrotnie większe pieniądze. http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/e...sk_193429.html |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|