
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
|
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
|
|
Głupoty gadasz. W Legii mieli przed ubiegłym sezonem bardzo duże pieniądze i co ? Kogo takiego pozyskali ? Vrdoljaka za którego przepłacili ? Ciekawe co byś mówił gdyby taki Jóźwiak byłby u nas dyrektorem sportowym i odpowiadał za transfery ? Stan wg mnie jest najlepszym dyrektorem w erze Cupiała i efekty jego pracy są widoczne ! Gdyby miał większy budżet transferowy miałby większy komfort pracy i mógłby pozwolić sobie na wykupienie takiego Cikosa a tak pewnie ma nieco ręce związane i dlatego musi decydować się na takich piłkarzy jak Lamey który może okazać się wzmocnieniem. Sytuacja z Chavezem gdzie Platense wg nieoficjalnych informacji ma dostać 60 % z następnego transferu też wskazuje na to że mamy ograniczone możliwości finansowe i przez to te ciężki negocjacje i dawanie takich klauzul żeby przekonać inny klub . Być może jakieś fundusze są przygotowane na transfery w tym okienku ale z pewnością nie są to duże kwoty a pewnie wolą je przeznaczyć na ,np. dobrego napastnika którego za darmo się nie znajdzie w przeciwieństwie do prawego obrońcy .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia
Offline |
|
|
Jeśli chodzi o dotychczasowe transfery: Iliev - ciekawe uzupełnienie składu, Lamey - wielka niewiadoma. Nie wiadomo, w jakiej jest formie. Nie wiadomo czy jest uzupełnieniem składu czy jest przymierzany jako podstawowy prawy obrońca. Pożyjemy - zobaczymy. W jego przypadku wielkim optymistą nie jestem - fajnie jak za pół roku będę pozytywnie zaskoczony
Ostatnio edytowane przez dulli78 : 14.06.2011 o godz. 17:54.
![]()
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź
Offline |
||
Skończcie narzekać... Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
|
W szkole czlowiek siedzi i nie ma zbytnio co do roboty , od czasu do czasu sie na szluga wyjdzie i tyle Co transferow za fri , ok niech sa , ale zeby ci zawodnicy grali ostatni sezon na jakims tam poziomie , mam nadzieje ze zawodnik pokroju Lamey sie juz nie zdarzy. ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
|
|
Zastanówcie się za nimi napiszecie posta, czy naprawdę wnosi on coś do tematu Polityka transferowa Wisły Kraków.
Dziękuje. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Z wywiadu z naszym nowym bogiem prawej strony
Michael Lamey napisał(a):
Jeszcze jedno. Jak Valcx mógł go obserwować jak on w Leicester w ogóle nie grał, a jak grał to w pierwszej połówce sezonu, jeszcze na jesienie. Więc to jest kolejna, mówiąc eufemistycznie, "nieścisłość". Coraz bardziej śmierdzi ta cała historia wg mnie. A Lameyowi to by się przydało zrzucić z 5 kg przed 'bitwą o Ligę Mistrzów'. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline |
|
. A Lukaku to cienias coraz większy z roku na rok. 30 milionów to oni mogą chcieć ale za całą swoją drużynę .![]() "Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą." |
|
|
|
Guest
|
|
Mógł go obserwować w rezerwach. Wygląda na to że Stan cenił wyżej Baszcza jednak jestem wstanie uwierzyć w to, że poszła decyzja z góry. Gdyby były pieniądze Stan pewnie nie działałby tak desperacko a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ich po prostu nie ma. Zaczyna się teraz tzw "łapanka" bo o wzmocnieniu składu mowy już nie ma trzeba po prostu załatać dziury. Stan z Robertem trochę się nie zgrali bo niby obaj odrzucili kandydaturę Baszcza z tego względu że mają Jaliensa który może grać na prawej i stoperze tak samo jak Marcin. A dzisiaj Robert podkreśla to że wzięli Lameya bo może grać na prawej obronie oraz na środku. O co tu chodzi ?
Ostatnio edytowane przez westersyl : 14.06.2011 o godz. 12:19.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
|
|
Robert Maaskant - Lamey to pilkarz, na ktorego nas w chwili obecnej stac. Teraz juz chyba wiemy dlaczego nie zdecydowano sie na wykupienie Cikosa tylko brano Lameya za darmo wiec mozna spokojnie powiedziec, ze ten transfer został dokonany z przymusu. Powinnismy sie cieszyc, ze przynajmniej na Chaveza sie kasa znalazła
Powód: edycja+dopiska
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 14.06.2011 o godz. 12:30.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
|
Naprawde nie rozumiem tego narzekania na Lameta podczas gdy nie zagrał u nas ani jednego meczu |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
w sumie to mnie nie dziwi że nie ma pieniędzy na transfery gotówkowe.Legia,Lech też nie sprowadzają za pieniądze póki co nikogo w tym okienku.Widac bieda
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
|
Pareiko był za stary Melikson za młody no i jak by był donry to już grał by w Europie Genkov miał sezon konia ale u nas był już król strzelców z Bułgari i nic z tego nie byłó Jaliens za stary I tak dalej i tak dalej ![]() Liczę że Lamey będzie solidnym przeciętnym grajkiem z kondycją z Anglii, nie liczę na fajerwerki ma być po prostu dobrze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
Weź szklankę zimnej wody i oblej sobie nią głowę. Ludzie - poczekajmy. Przypuszczam, że jeszcze w tym tygodniu będą jakieś transfery. Wtedy ocenimy, na ile nas stać, kto przychodzi, jak gra etc. Zobaczymy, co Ci piłkarze będą sobą prezentować. Lamey na ligę polską pewnie starczy - nie będzie rewelacji, ale starczy. A może jest ściśle określony budżet i chcą do wysokości budżetu zakupić piłkarzy, których nam bardziej brakuje? Np. środkowa pomoc, gdzie jednego klasowego grajka nam brak. Poczekajmy - Wy z jednej wypowiedzi Maaskanta zrobicie "z igły widły". Idźcie na basen! Albo na piwo...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
Dla mnie może nawet ściągać 2 swoich znajomych z PSV co okienko jeżeli oprócz tego nadal będzie ściągał graczy na poziomie Meliksona, Pareiki, Genkova. Jaliens anonimem nie jest. Lamey gdyby nie ostatni sezon to wszyscy by się zachwycali, że do nas przechodzi. Wielu tu liczy na Boguskiego, czy Gargułę, a ile w ostatnich sezonach grali? Woleliście jak ściągaliśmy Kryszałowicza, Chiacu, Radovanovicia? A może transfery za czasów Kasperczaka? Jeden transfer ryzykowny, a tak facet robi kawał dobrej roboty, więc może czas zacząć mu ufać?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
||
Cytat:
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
||
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
|
|
Ja jestem zdania, że należy poczekać z oceną naszego nowego obrońcy, z prostej przyczyny jeszcze nie tak dawno, niektórzy obwieszczali, że Genkov to drugi Christov choć chłopak wtedy nie rozegrał dla nas ani jednego meczu. Jaki miał wkład w zdobycie MP dobrze wiemy, bo parę ważnych bramek dla nas strzelił.
Wiadomo, patrząc na statystyki można mieć zdanie, że ostatnio mu nie szło w lidze angielskiej, mało spotkań, na wiosnę nawet nie powąchał murawy. Możliwości jest parę: - lata świetności ma już za sobą, - liga angielska to liga do której się nie nadaje, - nie był ulubieńcem trenera. Nie można powiedzieć na dzień dzisiejszy czy jest on wzmocnieniem naszego składu czy też nie, bo nikt z nas nie widział go jeszcze w akcji w Wiśle. Doświadczenie posiada, bo i grał w Holandii, Niemczech, Anglii i to w dobrych zespołach. Poza tym, podpisaliśmy z nim kontrakt tylko na rok, więc nie robiłbym z tego tak wielkiej tragedii nie jest to drugi Łobo, który miał wysokie zarobki i długi kontrakt. Na dzień dzisiejszy ma u mnie czystą kartkę - wstępnej oceny mogę dokonać, po treningach z zespołem, po jakimś meczu sparingowym. Mam tylko cichą nadzieję, że faktycznie będzie lepszy od Erika. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
|
Ja bym też to wziął pod uwagę. Konkurencja tam jest ogromna, nie to co w Polsce. ![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
|
|
Sedno sprawy jest również w Twojej wypowiedzi. Czego my mamy szukać w ELM z takimi zawodnikami w składzie ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut
Offline |
|
|
Możemy sobie wklejać jak chcecie kto co powiedział:
„Jest to bardzo doświadczony zawodnik, szybki, silny. Gra dobrze w powietrzu” – ocenił obrońcę trener Maaskant. „To kompletny piłkarz. W tym momencie nie mamy czasu na poszukiwanie kogoś, kto jeszcze musi się uczyć, dlatego postawiliśmy na takiego doświadczonego obrońcę jak Michael” – dodał. http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._i_meliksonem/ Najlepsze jest to, że u Nas na forum jeszcze nie zdarzyło się żeby wszyscy byli zadowolenie z transferu. Co raz jest to samo: Melikson, Chavez, Kirm itd... ![]()
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
|
Member
Od: 03.2008
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
|
I tym pięknym zdaniem zakończył bym dyskusję i zamknął ten wątek do zamknięcia okna transferowego.
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 14.06.2011 o godz. 12:47.
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
|
|
Jedno jest pewno sprowadzajac takich piłkarzy Pan Cupiał nie ma na co liczyć że wejda do LM .I jesli nie sięgnie głębiej do kieszeni jak JW z polonii to lepiej niech sprzeda Wisłę komuś kto w nia zainwestuje i sprowadzi wartosciowych piłkarzy.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|