
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się mecz? | |||
| Wysokim zwycięstwem Wisły |
|
90 | 52,63% |
| Skromnym zwycięstwem Wisły |
|
66 | 38,60% |
| Remisem |
|
5 | 2,92% |
| Skromnym zwycięstwem Polonii |
|
4 | 2,34% |
| Wysokim zwycięstwem Polonii |
|
6 | 3,51% |
| Głosujących: 171. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#1
|
|
Może z tymi kuponami to przesada. Moim zdaniem kibice napompowali balon do granic możliwości, aż w końcu pękł. Po jego powrocie wszyscy spodziewali się powrotu króla przynajmniej w takim stylu jak Tomka Frankowskiego, ale w przypadku Żurawia to nie wypaliło. Moment jego przyjścia też nie uznałbym za odpowiedni. Drużyna była w przebudowie i wszyscy liczyli, że wróci Żuraw i nagle wrócimy na swój normalny poziom. Myślę, że gdyby przyszedł np. w tym okienku, to nikt nie wywierałby aż takiego parcia i może byłby bardziej pożyteczny.
Mam nadzieję, że Maciek wyjdzie w niedzielę od pierwszej minuty. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|