The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.05.2011, 22:59
przemo napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym tez zauważyć że zespoły i kibice z innych krajów myślą podobnie jak my w tym momencie. Przecież Wisła ma ten słynny współczynnik niższy od Amiki, więc oni się cieszą że nie będą grać z "mocniejszą" Amiką tylko ze "słabą" Wisłą.

I jeszcze druga sprawa, wiadomo ze można się cieszyć ze będziemy już prawie na pewno rozstawieni ( czy już jesteśmy (?)) ale chciałbym zwrócić Wam uwagę na jedną rzecz. My nie jesteśmy rozstawieni dzięki punktom zdobytym przez nas w występach na Europejskich arenach tylko przez słabość innych zespołów.

Rozstawieni czy nie ważne żeby dojść w tym sezonie co najmniej do fazy grupowej Ligi Europy!!
wszystko to prawda , jednak rozstawienie w III rundzie el LM jest naprawde ważne . Są tam dwie drużyny które znając nasze szczęscie - jednaz nich była by naszym rywalem , czyli Kopenhaga i Glasgow Rangers . Z nimi nasze szanse oceniałbym na jakies 20 %. Lepiej już zagrać z tym mistrzem Słowacji czy Słowenii i być przynajmniej na papierze lepszym zespołem .

W IV rundzie el LE nie ma już takich różnic sportowych pomiędzy rozstawionymi , a nie . Rzekłbym że łatwiej byłoby nam wgrac z rozstawionym Bate czy Dinamo Zagrzem niż nierozstawionym Rosenbborgiem czy nawet APOELem , ale to tylko moje zdanie .


naprawde patrząc na klase rywali , obowiązkiem będzie IV runda , a przy wylosowaniu np BATE trzeba zagrać na 300% i w końcu awansowac do LM , bo łatwiejszej drogi możemy juz nie mieć .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:15.