|
Chcemy spiewą i dopingowac ale na w niedziel na meczu. I chemy zeby był mecz w normalniej atmosferze i radonsej . A nie jak było z Amika. Że cisza i atmosfera żąlobna! Ale nie wazne już co chcemy. Jak przegramy derby przez brak dopingu to poteme nie miejcie pretensji do piłakrzy i ternera bo oni sami liczą na dpoing i wsparcie w tym trudnym i waznym meczu.\
A to tych co chcą dopingu :
Nie ma sensu dłużej dyskutowac. Bo ja kwidać decyzja już zapadła wieć poamiętajcie ma być cisza.
Mysle ze sektor G najbardziej byłby zadowolony jak kibice z sektora E czyli pikoni wogóle na mecz nie przychodzili. Pamietajcie sektorze EW nie wolono wogóle nic mówić ani sie cieszyć bo jest protest.
Dziekujemy za kolejny mecz w amtosferze jaka była na Amice.
P.... derby ! nie ide. Obejrze sobie w ciszy przed TV.
Nie jeste,m przeciwko protestowi ! AL:e dlaczego nie mozna protestowac w inny sposób.
|