
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 09.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Dobra protestuje sobie. Ale ten prostet jescze bardziej skłóć nas kibiców Wisły. W niedziele Derby, mistrzostwo POlski a atmosgera jabysmy do I ligi spadali. Ale ok nie chc bedzie tak atmosfera i wyzyiska kierowane z sektora G ( bo to ONi są przecież Wisłą i kibicami) a sketor E jest tylko pikoniami i tym złym sektorem! Nie ide na derby! Mam dość atmosfey jak panowała na meczu z Amiką at eraz jak widac szykuje powtórka .
Mam nadzieje ze po meczu niedizlnym piłkarze oleja sketor G i nie podzieukja im . Zresztą za co dziekowac za cisze. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|