
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#11
|
|
Dobra napisze coś o meczu. Uważam że całkiem dobry w naszym wykonaniu przez cały mecz pachniało mi naszym zwycięstwem 1-0. Lech nawet nie stworzył pół sytuacji. My mieliśmy kilka i powinniśmy nawet wcześniej strzelić.
Świetny Czarek Wilk gracz meczu. Z taką grą to nie tylko podstawowy grajek Wisły, ale także i kadry. Znów bardzo dobrze Genkov i Chavez. Nieźle Cikos, który ostatnio jest jednym z naszych najlepszych graczy i jest mocno nie doceniany oraz Małecki z Meliksonem. Jedyny mały minus to dla Kirma który jest strasznie niechlujny czym irytuje i to nie chodzi tylko o tą sytuacje. Powinien z nim Maaskant porozmawiać by bardziej był skupiony podczas meczu. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|